Autor Wątek: Płeć w wizytówce  (Przeczytany 1982 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dja13k

  • Narybek
  • *
Płeć w wizytówce
« dnia: Maja 16, 2011, 21:44:02 pm »
Witam jestem w sumie tu nowy ale komunikatora używam już od baaaardzo dawna :) Czyli praktycznie od jego początków gdy ciągle się aktualizował :P
Ale od samego początku dręczy mnie jedna rzecz :) Czasami fajnie jak ktoś też do mnie napiszę ale niestety odkąd używam WTW nie ma podanej płci w katalogu publicznym i ludzie do mnie piszą z pytaniem "jesteś dziewczyną?" itp.. A nawet jak i to zmienie na mojageneracja.pl to samo się przestawia po zalogowaniu na komunikatorze... Jest może na to jakiś sposób czy nie bardzo? Jeśli nie to trudno... Komunikatora i tak nie zmienię :P Bo nawet w "Wizytówka" nie znalazłem nic odnośnie płci :) Pozdrawiam

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Odp: Katalog publiczny w WTW
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 17, 2011, 14:19:47 pm »
Zaglądam do opcji i muszę się zgodzić, płci nie ma; wcześniej nawet uwagi nie zwracałem, bo mam tylko datę urodzenia wpisaną nic poza tym.
Mimo wszystko podpisuję się pod propozycją?
dja13k
Na dzień dzisiejszy chyba Ci nikt nie pomoże
pozdrawiam :)
________________________________________________________________________________

Offline dja13k

  • Narybek
  • *
Płeć w wizytówce
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 17, 2011, 18:57:48 pm »
Moja propozycja wygląda następująco:

Dlaczego mi tego brakuje? :)
Ponieważ jak ktoś mnie szuka w katalogu nie widzi nawet płci... I często zadają mi pytania czy jestem kobietą... Pisałem zresztą podobny post w pomocy ale jedna osoba stwierdziła iż takiego czegoś nie ma więc postanowiłem zaproponować :) Wątpię, że słowa zwykłego szarego użytkownika zostaną wzięte pod uwagę ale spróbować warto :P Aa i jeszcze jedna uwaga :) W sumie to tak nie przeszkadzało by bardzo gdyby nie to, że gdy zaloguje się na WTW2 choćbym ustawił na mojejgeneracji czy też w innym komunikatorze płeć ona po prostu znika... Sam osobiście skończyłem technikum informatyczne ale o programowaniu mam niestety niewielkie pojęcie... A tak to bym chętnie pomógł :) Pozdro ;)

Global Moderator Comment Novacula Occami et Nominalium - to się tyczy nowego wątku a nie propozycji (scaliłem)
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2011, 09:28:13 am wysłana przez Vimes »