Autor Wątek: Autmatyczne stany - Aplikacja pełnoekranowa.  (Przeczytany 1105 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autmatyczne stany - Aplikacja pełnoekranowa.
« dnia: Lutego 19, 2012, 18:09:25 pm »
Witkacy.

Leniu mnie złapał i nie chce mi się szukać więcej jak 5 minut czy ktoś tego tematu nie poruszył. Patrząc po znajomych 99% czasu chowających się w niewidocznym to i tak wątpię, że komuś to przeszkadzało bo pewnie tego nie używał, ale też i większość z nich nie wie, że są lepsze aplikacje niż GG ^_^. No ale wracając do tematu. W auto-statusach jest opcja zmiany stanów gdy włączamy/wyłączamy aplikację pełnoekranową. O ile rzecz jest fajna, to jest z lekka upierdliwa dla innych, gdyż wykrywane jest też przejście na pełen ekran w np. filmikach Youtuba. Filmiki mają często gęsto po mniej niż 5 minut, i taki spam zmian statusów jest z grubsza upierdliwy. Zdaje sobie sprawę, że można po prostu to wyłączyć i ręcznie zmieniać status przy odpalaniu gry XD, ale nie po to człowiek PC ma by robić coś ręcznie nie? Hehehe. Więc w końcu właściwa propozycja/pytanie:

Czy da rade zrobić coś w formie listy wyłączeń/listy exe-ków na które zmiana statusu przy przejściu na pełen ekran nie będzie/tudzież będzie reagować?

Jak odpowiedzią ma być, że mam uczyć się programowania i pisać wtyczkę to proszę w ogóle nie odpowiadać XD.
WTW2 User (Eng translation helper) || Win 10 Pro 64bit || Anime Lover || Sanctum2 Lover (Thou I barely play nowadays)

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Odp: Autmatyczne stany - Aplikacja pełnoekranowa.
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 20, 2012, 17:50:30 pm »
Moim zdaniem dobrze jest jak jest...
________________________________________________________________________________

Odp: Autmatyczne stany - Aplikacja pełnoekranowa.
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 21, 2012, 01:53:29 am »
Czy ja wiem? W 2 godzinnej sesji na Youtube, miałem blisko 200 zmian stanu, w tym niepotrzebne zmiany pokroju przejścia na zaraz_wracam bo nie ruszałem myszki i klawiatury 10 minut oglądając jakiś dłuższy klip. Mi to osobiście nie przeszkadza, ale każdemu kto ma jakąkolwiek formę powiadamiania zwłaszcza dźwiękowego i ma mnie na liście kontaktów - może to uprzykrzyć życie.
WTW2 User (Eng translation helper) || Win 10 Pro 64bit || Anime Lover || Sanctum2 Lover (Thou I barely play nowadays)

Offline zhvir

Odp: Autmatyczne stany - Aplikacja pełnoekranowa.
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 21, 2012, 15:26:38 pm »
nie ustawiać zmiany stanu przy aplikacji pełnoekranowej

propozycja odrzucona... zamykam
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...