Autor Wątek: Migająca zakładka rozmowy  (Przeczytany 2770 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kolin

  • Narybek
  • *
Migająca zakładka rozmowy
« dnia: Stycznia 18, 2010, 10:58:39 am »
Jesli się powtarzam lub jest taka opcja to sorry ponieważ jestem świeżym użytkownikiem WTW a przeglądając forum nie natchnąłem się na taką propozycję/opcję.

Chodzi mi dokładnie o to że kiedy prowadzimy rozmowy powiedzmy z 3 osobami na raz i mamy otwarte  3 zakładki nie wiemy kiedy w której ktoś odpisał. Dlatego moja propozycja jest taka aby zrobić tak żeby zakładka o nadejściu nowej odpowiedzi informowała nas miganiem. Od razu byśmy wiedzieli że koleś z 3 zakładki coś nam napisał a nie szukalibyśmy po wszystkich 3. W przypadku 3 zakładek nie jest to jeszcze wielkim problemem ale jak mamy np.5 otwartych jednocześnie nop to staje się to już uciążliwe.

może nie wyraziłem się zbyt jasno ale na pewno wiecie o co mi chodzi

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2010, 14:28:12 pm wysłana przez zhvir »

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 18, 2010, 12:11:55 pm »
Przeciez zakladki migaja na pomaranczowo w XP, a w 7 na bialo czy jakos tak z tego co widzialem.
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 18, 2010, 13:50:00 pm »
Też Ciebie witam kolin!
Jak wyżej zakładki migają i to nie od ostatniej bety tylko od zawsze, o ile się nie mylę. Następnym razem jak coś napiszesz to zobacz z łaski swej czy już takowa funkcja nie istnieje :>
________________________________________________________________________________

Offline kolin

  • Narybek
  • *
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 18, 2010, 18:27:23 pm »
dziwne bo u mnie nie migają dlatego wyszedłem z taka propozycją - jestem pod Win7, bo co z kimś rozmawiam to szukam po zakładkach kto napisał ;/ to się jakoś ustawia czy jest standardowo ustawione?

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 18, 2010, 18:46:23 pm »
Na win7 powinno wygladac to mniej wiecej tak: http://dl.dropbox.com/u/1217576/wtw.zakladki.jpg <- jak widac pierwsza zakladka swieci sie na bialo znaczy ze ktos napisal do nas majac aktywna inna.

PS. Tak miganie jest standardowo ustawione.
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline kolin

  • Narybek
  • *
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 19, 2010, 10:38:00 am »
thx za wyjaśnienie, zainstalowałem program od nowa i teraz wszystko działa, musiałem coś nagrzebać jak się bawiłem wyglądem, że nie działało

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 21, 2010, 20:28:55 pm »
u mnie tez nie migają ;p nie przejmuj się. ten komunikator czasami jest niezrozumialy. dziala po swojemu.

Offline radier

  • Narybek
  • *
    • G4G.pl
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 24, 2010, 18:48:06 pm »
Musiała być jakaś zmiana. Mam win7 64bit i wcześniej migało mi na pomarańczowo. Myślałem, że ktoś coś namieszał i chwilowo nie ma a to faktycznie podświetla się na taki jasny kolor. Ja mam kolor okien ustawiony na taki szaro/siwo/jasny i tego dobrze nie widać. Kaworu ma dziwną tendencję do uszczęśliwiania ludzi na siłę.

:f

Offline zhvir

Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 24, 2010, 21:07:55 pm »
na siłę nikt Cię nie zmusza do korzystania z zakładek ze stylem aero, nie podoba się to wróć do poprzedniego wyglądu
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline wolo

  • Młodzież
  • **
  • TYPO3 Certified Integrator
    • Santa Turwa
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 26, 2010, 11:18:52 am »
jak włączyć ten styl aero? bo widziałem na screenach nieraz, ale nie doszukałem się nigdy instrukcji.

a do tematu, to mi też przestało mrugać. i w ogóle, to powiadamianie w WTW strasznie kuleje, o czym pisałem nieraz. przy kilku zakładkach coś się pojawia gdzieś zamruga ale nie to, co miało... nigdy nie wiem, czy to mrugała aktywna zakładka, czy może jakaś inna bo po zaktywowaniu okna przestaje... a jeszcze gorzej, gdy mam dużo zakładek i akurat nie wszystkie widać - wtedy po paru godzinach nieraz zauważam, że ktoś do mnie pisał... masakra jakaś. jeszcze trochę, i wracam do tlena.

Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 02, 2010, 23:31:02 pm »
Jak nie chcesz aero na zakładach to spróbuj do userTheme wrzucić stary .xml odpowiedzialny za wygląd zakładek. Niestety nie dysponuję takowym.

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 03, 2010, 10:38:57 am »

Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 03, 2010, 11:38:28 am »
nie trzeba zadnego starego pliku xml...
możliwe, nie doszukiwałem się między nimi dokładnych różnic. Wiem tylko, że dopóki miałem stary plik xml w userTheme dopóty aero nie działało.

Offline konin

  • Narybek
  • *
Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 04, 2010, 08:44:58 am »
u mnie zakladka pod W7 pojawia sie na bialo choc uwazam ze nie jest to mocno widoczne i fajnie by bylo dac mozliwosc zmiany koloru. U mnie w sumie zamroga ze 3 razy a potem tylko sie pali - nie widac tego mocno.
Milo by bylo aby jednak mocniej odroznic to np. pomaranczowym kolorem. Co myslicie na ten temat?
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 12:49:58 pm wysłana przez zhvir »

Offline n3oo

Re: Migająca zakładka rozmowy
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 05, 2010, 14:04:11 pm »
myślę, że mogła by jednak mieć inny kolor niż biały, gdy okno znajduje się np. nad stroną w Operze - białą to za cholerę nie widać podświetlenia, już przywykłem, że co jakiś czas przesuwam okno w ciemniejszy obszar aby sprawdzić czy ktoś czasem nie napisał :/
Env: Win7 x64 / WinXP x86 | GG: 670035 | WWW: Portfolio