Autor Wątek: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór  (Przeczytany 2250 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mr. Whiskers

  • Gość
[Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« dnia: Marca 22, 2009, 14:28:30 pm »
Może by tak na wzór gtalka, WTW automatycznie zmieniałby opis na aktualnie odtwarzany utwór? Dałoby radę coś takiego?

Offline Simek

  • Młodzież
  • **
  • Press Pause Play
    • http://simekdesign.eu
Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 22, 2009, 14:47:27 pm »
Da radę, ale na pewno nie w core tylko jako wtyczka. Będzie to zapewne jak Kaworu będzie miał nadmiar wolnego czasu lub jak inny programista zainteresuje się WTW, zmobilizuje się i ja napisze.

Offline mk89

  • Narybek
  • *
Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 22, 2009, 15:04:10 pm »
Cytat: "Simek"
Da radę, ale na pewno nie w core tylko jako wtyczka. Będzie to zapewne jak Kaworu będzie miał nadmiar wolnego czasu lub jak inny programista zainteresuje się WTW, zmobilizuje się i ja napisze.

Sorry za OT ale Kaw zrób może jakiś nabór na programistów, dobry tekst zachęcający i przedstawiający WTW jako dobrze prosperujący program ;) Później powysyłać po forach, znajomych, na Wykop można dać jak będzie to faktycznie dobrze zrobione.

Pozdrawiam
Rozdmuchaj mocno kłęby dymu z trawy ! ;D

mizziek22

  • Gość
Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 22, 2009, 15:07:20 pm »
Cytat: "mk89"
Cytat: "Simek"
Da radę, ale na pewno nie w core tylko jako wtyczka. Będzie to zapewne jak Kaworu będzie miał nadmiar wolnego czasu lub jak inny programista zainteresuje się WTW, zmobilizuje się i ja napisze.

Sorry za OT ale Kaw zrób może jakiś nabór na programistów, dobry tekst zachęcający i przedstawiający WTW jako dobrze prosperujący program ;) Później powysyłać po forach, znajomych, na Wykop można dać jak będzie to faktycznie dobrze zrobione.

Pozdrawiam

Popieram.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 22, 2009, 15:25:27 pm »
Tyle, ze ja nie bardzo lubie spam ;P

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 22, 2009, 17:33:53 pm »
Już takie nabory programistów widzieliśmy w niedalekiej przeszłości.. zebrało się naście specjalistów, dziesiąt grafików, dziesiąt "ja chce wtyczke X!" i forum umarło po miesiącu, a jedynym jego owocem jest... no właśnie?

Niech Kaworu sobie sam dobiera swoich ludzi - polskie społeczeństwo za dużo castingów ogląda w TV. Tak się do niczego nie dojdzie.
wypadłem z obiegu...

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 22, 2009, 17:35:51 pm »
PS.: Wychodzę z założenia, ze jak komuś zależy to może się z API zapoznać i coś napisać.

Offline joj_sport

  • Młodzież
  • **
Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 22, 2009, 20:19:44 pm »
Cytat: "Kaworu"
PS.: Wychodzę z założenia, ze jak komuś zależy to może się z API zapoznać i coś napisać.
Bo taka prawda... polskie spoleczenstwo rzadko robi cos od tak dla kogos niestety...

Offline kwiateusz

Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 22, 2009, 20:25:26 pm »
albo nie umie :) mi prawie szło, ale jednak umiejetnosci za małe

Offline mk89

  • Narybek
  • *
Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 22, 2009, 20:41:42 pm »
Cytat: "kwiateusz"
albo nie umie :) mi prawie szło, ale jednak umiejetnosci za małe

No właśnie :D Sam bym napisał jakąś wtyczkę ale zielonego pojęcia nie mam o tym a czasu na naukę nie mam ;)

Cytat: "Kaworu"
Tyle, ze ja nie bardzo lubie spam ;P

A kto powiedział że to ma być spam?

Cytat: "Keleos"
Już takie nabory programistów widzieliśmy w niedalekiej przeszłości.. zebrało się naście specjalistów, dziesiąt grafików, dziesiąt "ja chce wtyczke X!" i forum umarło po miesiącu, a jedynym jego owocem jest... no właśnie?

Niech Kaworu sobie sam dobiera swoich ludzi - polskie społeczeństwo za dużo castingów ogląda w TV. Tak się do niczego nie dojdzie.

Tak, tylko że w ich wypadku były same takie propozycje, bez żadnego "czegoś". A tutaj mamy już napisany program który prosperuje świetnie. Brakuje tylko wtyczek.
Rozdmuchaj mocno kłęby dymu z trawy ! ;D

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 22, 2009, 20:43:37 pm »
Cytat: "mk89"
A kto powiedział że to ma być spam?
Chodznie po forach i zostawianie hurtem tej samej wiadomosci? Spam. ;P

Offline mk89

  • Narybek
  • *
Re: [Propozycja] Pokaż aktualnie odtwarzany utwór
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 23, 2009, 06:36:43 am »
Cytat: "Kaworu"
Cytat: "mk89"
A kto powiedział że to ma być spam?
Chodznie po forach i zostawianie hurtem tej samej wiadomosci? Spam. ;P

Ale nie chodziło mi o to aby to po wszystkich forach rozsyłać, tylko takich gdzie trafiły byś do programistów ;) Kaw zresztą jak chcesz, ja chciałem dobrze ;P
Rozdmuchaj mocno kłęby dymu z trawy ! ;D