Autor Wątek: [Sounds] - dźwięki w WTW  (Przeczytany 232723 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #360 dnia: Stycznia 11, 2011, 20:43:12 pm »
ja też z braku innej możliwości ;p ale widać rzadzej korzystasz z owej opcji, bo ja uznałbym to za przydatne ;p

Offline mocznik

  • Młodzież
  • **
    • deviantart
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #361 dnia: Stycznia 11, 2011, 21:33:36 pm »
ja podczas oglądania filmu naciskam po prostu WIN Q i nie mam problemu
Wszystko co umieszczam na forum jest na licencji CC-BY-NC-ND 3.0

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #362 dnia: Stycznia 11, 2011, 21:35:57 pm »
ciekawa rzecz... więc o tym wspomniał zhvir... pierwsze o tym słyszę. Brak wszystkich skrótów klawiszowych w wiki... kiedyś ktoś już prosił o taką listę, ale mniejsza... dzięki za info.

mxcxax

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #363 dnia: Stycznia 18, 2011, 17:59:23 pm »
Za co dokladnie odpowiada "Network LoggIn/Of'

Sądziłem że za zalogowanie lub wylogowanie do sieci, ale mimo poprawnego ustawienia (sprawdzałem 3 razy), dźwięk nie jest odtwarzany

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #364 dnia: Lutego 20, 2011, 14:04:38 pm »
kontynuując myśl proponuję nadal to jako opcję ;p


Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #365 dnia: Lutego 21, 2011, 16:20:30 pm »
a moze po prostu nie chce mi sie, bo ta fcjonalnosc juz jest, tylko w menu a nie na panelu? wiec nie chce mi sie, bo i tak nie bede tego uzywac? whatever. jak bez tego zyc nie mozesz, to zawsze mozesz wziac api i zaczac pisac druga wtyczke.

jak mi sie _kiedys_ bedzie _nudzic_ to _moze_ dodam, ale nie w najblizszym czasie

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #366 dnia: Lutego 21, 2011, 17:32:28 pm »
wiec nie chce mi sie, bo i tak nie bede tego uzywac? = nie chce mi się, bo niepotrzebna mi ta opcja ?
No ok ok... nie trzeba się od razu unosić. Po prostu niektórzy ludzie nie lubią odpowiedzi "nie, bo nie". Gdyby to było takie proste "if button = checked then sounds := off" to bym sobie to zrobił i głowy nie zawracał. Jednak to dużo bardziej skomplikowane, dlatego przyleciałem z tym do Ciebie. Nie chcesz - nie zrobisz. Mówi się trudno. Uwierz mi, że chciałbym mieć taką wiedzę jak Ty, On, Oni i samemu doskrobać sobie kod (wtyczkę) dla własnych potrzeb, ale nie mam. Cieszmy się z tego co mamy i liczmy, że developerzy zechcą kiedyś mieć takie potrzeby jak my - szaraki.
 
Cytuj
ta fcjonalnosc juz jest, tylko w menu a nie na panelu
wiem, ale wcale nie chodzi o klikanie. aby przekonać się czy wyłączyliśmy dzwięk musimy:
a) pamiętać najlepiej, że wyłączaliśmy go
b) otwierać menu aby sprawdzić, czy między "w", a "ł" nie ma czasem "y" bo tylko tym się różni wyraz "włącz" od "wyłącz"... gdyby chociaż ta ikonka była dynamiczna... ehś...
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2011, 09:26:29 am wysłana przez Vimes »

Offline blackbird

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #367 dnia: Marca 11, 2011, 23:08:03 pm »
Pisałem prawie pół roku temu, miało być po sesji, a po już właściwie dwóch sesjach nic odnośnie mojej propozycji się nie zmieniło, dlatego się powtórzę.
Czy kiedyś doczekamy się rozdzielenia dźwięków nowej wiadomości na:
-zamknięte okno rozmowy
-otwarte, ale nieaktywne okno rozmowy/aktywna inna zakładka
-aktywne okno rozmowy i zakładka

W sumie to byłbym wdzięczny nawet za opcję "wyłącz dźwięki, kiedy okno wiadomości jest otwarte", ale święta się zbliżają można pomarzyć.

To ja się podepnę pod prośbę Siwego i również z uporem maniaka proszę (myślę że nie tylko w imieniu nas dwóch,
co stwierdzam po przeczytaniu całego wątku) o dodanie powyższej, zacytowanej funkcjonalności.

Rozgraniczenie dźwiękowe, czy wiadomość która właśnie nadchodzi jest już z prowadzonej konwersacji,
czy też od "świeżego" rozmówcy wydaje mi się (nam?) dość naturalną sprawą jeśli chodzi o powiadomienia
dźwiękowe w komunikatorach.

Bardzo prosimy o takową funkcjonalność, jeśli tylko autor będzie miał czas w najbliższym (nomen omen) czasie
i będzie dłubał przy wtyczce.

dziękuję za wtyczkę
(i zarazem)
pozdrawiam

blackbird

Offline zepol

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #368 dnia: Marca 23, 2011, 14:18:31 pm »
Czy jest możliwość skonfigurowania sobie WTW tak żeby po wpisaniu określonej treści odtworzył się dźwięk??
Chodzi o takie rozwiązanie że po napisaniu czesc wtw odtworzy czesc.mp3

Offline zhvir

Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #369 dnia: Marca 23, 2011, 14:41:51 pm »
czyli takie pier...lenie kotka przy pomocy młotka? imho bez sensu aczkolwiek połączenie części wtyczki do wyrażeń regularnych z jakaś zapowiadaną wtyczką do skryptów powinno sobie z tym poradzić, a nawet tylko ta część od wyrażeńregularnych z małym dodatkiem odgrywania dźwięków

jednak odpowiadając na pytanie: nie, nie ma takiej możliwości
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline zepol

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #370 dnia: Marca 23, 2011, 15:14:21 pm »
Generalnie to chodziło mi o ustawienie kawałka JESTEM PIPĄ.mp3 u kumpla na GG na wyrażenie dzisiaj siedze z moją :] taki suprajs:]

mxcxax

  • Gość
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #371 dnia: Marca 23, 2011, 17:38:59 pm »
Może mi jakiś mistrzu powie czemu jak podłączam do laptopa zewnętrzne głośniki USB, to głos przestaje działać. Trzeba restartować WTW. Tak samo dzieje się gdy je odłączam.

Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #372 dnia: Marca 24, 2011, 09:54:40 am »
Jaki system? W Win7 mikser powinien się przełączać automatycznie, w Viście są z tym problemy, nie pamiętam już jak to wyglądało w XP.

Offline Hellburn

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #373 dnia: Kwietnia 19, 2011, 08:18:06 am »
Witam :)

Jest to mój pierwszy post na forum :).
WTW używam od bardzo dawna i w ogóle nie miałem z nim problemu (ani z żadną z jego wtyczek) do czasu kiedy zainstalowałem WTW z dźwiękami na netbooku.

Problem jest taki, że nie działa dźwięk przychodzącej wiadomości. Setki razy sprawdzałem ścieżkę do pliku, edytowałem plik *.xml, sprawdzałem opcje wtyczki - wszystko wydaje się w porządku. Pokusiłem się nawet o skopiowanie odpowiadających za to plików z PC (gdzie wszystko działa), ale to też nie przyniosło efektu.
Any solutions?

Pozdrawiam :)

PS Asus EEE PC 1015pd, win7starter, jeżeli to pomoże...

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #374 dnia: Kwietnia 19, 2011, 12:52:47 pm »
ten jeden nie dziala czy wszystkie? sprobuj wywalic biblioteke bass i sprawdz

Offline Hellburn

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #375 dnia: Kwietnia 19, 2011, 16:36:38 pm »
Sprawdziłem cały dysk systemowy w poszukiwaniu bass.dll, ale go nie znalazłem. Wydedukowałem, że wgranie tej biblioteki może pomóc i tak rzeczywiście się stało :). Dziękuję, za pomoc.

Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #376 dnia: Maja 24, 2011, 06:01:26 am »
Mam nadzieje, ze dobrze trafilem. Przyinstalowalem sobie ta wtyczke bo dzwieki potrzebne - to fakt przynajmniej dla mnie. Do rzeczy. Zastanawiam sie czy to normalne zachowanie. Dzwieki wszystko ladnie hula natomiast te "dymki" o tym, kto sie pojawil czasami sie pojawiaja a czasami nie. Wylaczylem wtyczke i ona byla winna. Teraz pytanie czy jest jakis fix czy moje przeoczenie w konfiguracji ??.?
PHP Freelancer
Webkrytyk - zobacz jak marnują się Twoje pieniądze w internecie!

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #377 dnia: Maja 24, 2011, 06:13:36 am »
wtyczka nic nie robi z dymkami

Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #378 dnia: Maja 24, 2011, 06:22:06 am »
Niby masz racje ale mimo wszystko gdy jest wlaczona to losowo pojawiaja sie badz nie. Zaraz sprawdze przy zerowej dlugosci dzwieki i zobaczy czy to przypadkiem nie tego wina. Bardzo sie zdziwie jezeli tak.

Wyjasnij mi tylko dlaczego problem zacza sie gdy zaczalem uzywac wlasnie wtyczki. Podpowiedz: innych wtyczek nie uzywam :)
PHP Freelancer
Webkrytyk - zobacz jak marnują się Twoje pieniądze w internecie!

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #379 dnia: Maja 24, 2011, 08:05:35 am »
dunno, sounds nie zjada powiadomien, po prostu reaguje na zdarzenia ktore dostaje
i jakie niby powiadomienia sie nie pokazuja? czasem dzwiek sie pojawia chociaz nie ma whatify, ale wtw nawet bez sounds by to filtrowalo (bo sounds niektorych nie filtruje)