Autor Wątek: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?  (Przeczytany 70740 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kredens

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 05, 2014, 17:03:42 pm »
Pewnie czegoś nie doczytałem, a chodzi mi o jedną opcję.  Jak ustawić plugin, by odtwarzany był dźwięk przy pojawianiu się jako dostępni ludzi z mej listy, ale gdy ja się pojawiam jako dostępny ów dźwięk nie ma być odtwarzany? Z góry dziękuję.

Offline jackb

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 09, 2014, 16:28:06 pm »
No szału chyba dostanę.
Wiem, że wszyscy sa programistami, a ja jeden nie.  Jak te dźwięki zaimplementować, bo te poradniki raczej nie działają.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 09, 2014, 16:48:00 pm »
Wypakuj zawartość zip-a bezpośrednio w katalogu z profilem (może zapytać, czy podmienić - zgadzasz się).

Paczka z wtyką i dźwiękami

Offline jackb

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 09, 2014, 21:16:46 pm »
Proszę po kolei od poczatku jak z dzieckiem.
Wydaje mi sie, ze wszystkiego juz próbowałem, a jednak nie moge sobie poradzić, bo gdzieś pewnie w tym samym miejscu popełniam błąd.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 09, 2014, 21:52:45 pm »
Okno główne programu napis wtw->Otwórz lokalizację profilu i wrzucasz do tego folderu to co jest spakowane zipem. Ot cała filozofia. Prościej się nie da. jak nie działa, tzn. że jest coś nie tak u Ciebie na kompie.

Offline jackb

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 10, 2014, 19:46:37 pm »
Odinstalowałem z 15 razy.  Wydaje mi się, ze usunąłem wszystko co dotyczyło wtw, jednak po ponownej instalacji, wszystko, profil, kontakty itd ładuje mi sie bez pytania.  Dlaczego?
Może to błąd w profilu.  Dźwięków nie udało mi się załadować, mimo, że wypakowałem podany zestaw w otwartej lokalizacji profilu.  To jakaś masakra.
????? Help!!!!!

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 11, 2014, 13:15:37 pm »
Jak odinstalowujesz WTW to profil się nie usuwa, musisz go ręcznie usunąć. Najprościej się chyba do niego dostać otwierając "Uruchom Komunikator WTW (Wybór Profilu)" i tam kliknąć w "Przejdź do folderu profili lokalnych". Można też w "wyszukiwarce windows" wpisać: %appdata% i tam znaleźć ten profil.
Co to dźwięków Muminoslaw podał Ci wszystko gotowe na tacy. Pobierasz to: https://www.dropbox.com/s/zw4lnr14kubuq8t/d%C5%BAwi%C4%99k.zip wypakowujesz ten folder (bo jest spakowany zipem),  następnie zawartość folderu "dźwięki" tzn. te 5 folderów wklejasz do swojego profilu WTW. Swój profil WTW, jeśli masz włączony program to otwierasz tak: "WTW" --> "Otwórz lokalizację profilu". Po wklejeniu tych 5 folderów będziesz musiał chyba ponownie uruchomić komunikator, o ile się nie mylę. Następnie wchodzisz w opcje wtyczki "sounds" (Jak to zrobić? A no tak: "Narzędzia" --> "Opcje" -- "Dźwięki") i tam wybierasz odpowiedni dla Ciebie zestaw dźwięków. Z tego co widzę Muminoslaw udostępnił Ci dwa zestawy, dlatego wybierz jeden z nich. 

Możesz też dźwięki zainstalować tak, pozwolę sobie zacytować mój wcześniejszy komentarz:
1. Instalujesz wtyczkę "sounds" z tej strony: http://wtw.adrian-007.eu/index.php?r=projects/view&id=4 (po prawej stronie masz "Sounds - Instaluj")
2. Wybierasz odpowiedni dla Ciebie zestaw dźwięków stąd: http://forum.k2t.eu/inne-dodatki/ [Sounds]
3. Wklejasz ten zestaw do folderu "sounds" w lokalizacji swojego profilu. (Ten zestaw musisz wcześniej wypakować, bo zwykle jest spakowany, żeby zajmował mniej miejsca).
4. W opcjach wtyczki "sounds" ustawiasz wybrany przez Ciebie zestaw.
5. Konfigurujesz opcje w wtyczce "sounds" według swoich preferencji. (opcjonalne)
6. Cieszysz się dźwiękami w WTW.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2014, 13:28:16 pm wysłana przez Tachion »

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 11, 2014, 15:29:23 pm »
Ha, nawet nie zauważyłem, że mam dwa zestawy :D Tak, po wypakowaniu tych folderów należy zrestartować komunikator i sprawdzić czy wczytał dźwięki, czy trzeba ręcznie wybrać z listy.

Jeśli masz problemy z profilem, może warto zmienić lokalizację instalacji i profil trzymać nie domyślnie (w tych katalogach windowsowych) tylko np. bezpośrednio w katalogu wtw

Offline jackb

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 12, 2014, 00:05:19 am »
Świetnie.  Zresetowałem profil i wszystko zrobiłem po kolei wg.  waszej instrukcji.  Dźwięki są.  Dziękuję bardzo.
Co jednak zrobić by dodać emoty? I dont now.  Próbowałem według tego sposobu, wkleiłem zestawy do swojego profilu, ale ni chu chu.   Brak zestawu- emoticony nieaktywne.  Otwieram katalog zestawów i tam są zestawy, to dlaczego nie mogę zmienić w oknie wyboru -->"Aktualny zestaw:"
Jeszcze w tej sprawie pomóżcie. 

Global Moderator Comment temat o emotikonach jest w tę -> stronę, tam zadaj to pytanie ponownie lub poszukaj w tamtym poradniku
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2014, 01:29:35 am wysłana przez refresh »

Offline jackb

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 12, 2014, 18:22:26 pm »
Wielkie podziękowania dla Tachion, który pomógł mi w taki sposób, że wgrywanie Emotionów zrobiłem jedną ręką, (drugą zmieniałem kanały w tv) i wszystko poszło banalnie, szybko i bezbłędnie.
Pozdrawiam.

Offline Shar

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 16, 2014, 11:11:15 am »
Witam.
A ja mam ciut inny problem.  Wszystko zainstalowałam zgodnie z instrukcją, wszystko ładnie działało aż do ponownego uruchomienia komputera.  Przy każdorazowym włączeniu program przestaje widzieć plik dźwiękowy i ręcznie muszę go ustawiać.  Jest to trochę męczące i nie mam pojęcia czemu tak się może dziać.

Dodam jeszcze tylko aż jest tam samo z emotkami.  Z góry dziękuję za pomoc.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 16, 2014, 13:25:33 pm »
ustaw dźwięk w opcjach, zapisz, po czym wyłącz (opcja Wyłącz - NIE opcja Uruchom ponownie) całkiem wtw (tylko wtw, nic więcej - ale NIE ZABIJAJ PROCESU). Następnie włącz wtw. Powinno pomóc. Jeśli nie, to moim zdaniem nie obejdzie się bez usunięcia całego profilu i stworzenia go od nowa.