Autor Wątek: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?  (Przeczytany 70753 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zhvir

Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 10, 2012, 19:11:08 pm »
czekać aż download wstanie
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline dawciobiel

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 11, 2012, 17:58:36 pm »
Czekać czekam, a znany jest bliższy termin kiedy download z wtyczką "sounds" może być znowu online?

Offline zhvir

Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 11, 2012, 18:45:03 pm »
nie jest znany, wtyczka sounds nie należy do wtyczek oficjalnych co wiąże się z tym że nie mamy na to żadnego wpływu
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Dyman04

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 24, 2012, 14:08:05 pm »
Ja w ogóle nie mam tych plików w folderze sounds http://img528.imageshack.us/img528/6107/rys3sounds.png i pisze mi że brak zestawu - dźwięki nie aktywne w opcjach>dźwięki. A robiłem dokładnie tak jak piszę w tym poradniku. Wie ktoś jak to zrobić?

sznaucer

  • Gość
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 25, 2012, 11:22:21 am »
Przygotowałem obrazkową instrukcję instalacji komunikatora+dźwięki,emotki,skype. Starałem się aby instrukcja była bardzo czytelna.
Instrukcja do wtw: http://wtw-tutek.pl/
Tutaj opisałem instalację dźwięków: http://wtw-tutek.pl/index.php/instalujemy-dzwieki

Offline T-RoX

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 26, 2012, 09:42:19 am »
Witam! Czy ktoś z posiadaczy tej wtyczki mógłby wysłać wszystkie potrzebne pliki na jakiś serwer, albo umieścić w załączniku forum? Gdyż od dłuższego czasu nie można pobrać tej wtyczki, a jest mi i zapewne innym osobą bardzo potrzebna.

PS.  WTW to bardzo fajny komunikator. . .  ale jak może nie posiadać wbudowanego dźwięku? Cofamy się w czasie? To jest jedna z podstawowych funkcji i powinna być wbudowana, a nie żeby problemy robić w szukanie na forum, później jeszcze czekanie bo download nie działa. 

Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 26, 2012, 13:23:41 pm »
Dźwięki są dla większości osób zbędne. Nie oszukujmy się, ale większość z nas słucha swojej ulubionej muzyki, a do powiadomienia o nowej wiadomości w zupełności wystarcza miganie na pasku. Ziuuuziuuuziuuuu jak w przypadku GG jest mocno uciążliwe i zbędne. Niemniej jednak ktoś może zechcieć wrzucić sobie jakieś delikatne dźwięki i ich instalacja mogłaby być prostsza tj. wyglądać bardziej jak w innych komunikatorach - czyli np. wrzucenie plików do odpowiedniego katalogu. Niemniej jednak dźwięki domyślnie powinny zostać wyłączone.

Offline lorak

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 02, 2012, 22:15:21 pm »
Podbijam do prośby o reupload wtyczki. 

Chciałem zainstalować siostrze na lapku i nic z tego linki padnięte. 

Offline Lotherad

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 16, 2012, 14:37:46 pm »
W temacie sounds na stronie 26 użytkownik wrzucił wtyczkę.

Offline spidernet

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #29 dnia: Września 15, 2013, 08:35:37 am »
Chyba czas odświeżyć nieco temat. . .  linki do plików instalacyjnych nie działają w całym temacie.  Czy ktoś z was mógłby wrzucić je na serwer?

Offline DDragon

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #30 dnia: Października 09, 2013, 14:43:30 pm »
czy da się zrobić tak żeby dźwięk wiadomości nie był odtwarzany podczas aktywnej rozmowy? - znaczy gdy aktualnie z kimś rozmawiamy żeby w tym czasie nie był odtwarzany dźwięk wiadomości przychodzącej?

Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #31 dnia: Października 09, 2013, 16:32:43 pm »
DDragon a może byś tak zajrzał do ustawień wtyczki zanim zapytasz: czy wtyczka od dźwięków pozwala odtwarzać dźwięki czy wstawia emotki ?
Owszem da się tak zrobić że dźwięk pojawi się przy nadejściu wiadomości a jak okno jest aktywne więc w nim piszesz z kimś to  dźwięku nie ma.

Offline DDragon

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #32 dnia: Października 12, 2013, 12:00:29 pm »
Amorek :D jakbyś przeczytał dokładnie moje pytanie to jest tam "nie" w jego części a dokładnie - "żeby podczas aktywnej rozmowy NIE odtwarzał dźwięk".  w ustawieniach wtyczki nie ma opcji - "nie odtwarzaj dźwięku podczas aktywnej rozmowy" dlatego się o to pytam

Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #33 dnia: Października 12, 2013, 15:53:21 pm »
no to wygląda na to że właśnie ci odpisałem na nieodtwarzanie dźwięku.

Offline DDragon

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #34 dnia: Października 12, 2013, 22:15:21 pm »
nie mam u siebie takich opcji ustawień wtyczki :/

EDIT:
a jednak mam :D po reinstalacji wtyczki.  dzięki ;)

Offline bombka124

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #35 dnia: Października 13, 2013, 09:36:01 am »
Cytat: Tribiasz link=topic=2566.    msg20902#msg20902 date=1290190065
1.     Aby móc korzystać z tego udogodnienia należy zaopatrzyć się w:
  • jakiś archiwizer obsługujący rozszerzenie (*.    7z), polecam darmowy i prostu w obsłudze 7-Zip1
  • Sounds + bibliotekę Bass screen
  • Zestaw dźwiękowy
Dla systemów 32-bitowych wybieramy pliki x86, natomiast dla 64-bitowych - x64 !!!
.    .    .   
Czy może ktoś podać jakiś działający link do jakiegoś zestawu dźwięków?


Offline Diil

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 16, 2014, 14:32:16 pm »
2014
Chciałem skorzystać z WTW ale jak widze jakie wsparcie ze wszystkich stron jest to widzę ze trzeba odpuścić, czy ktoś raczy odswierzyc linki z dźwiękami?

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 16, 2014, 14:55:24 pm »
2014
Chciałem skorzystać z WTW ale jak widze jakie wsparcie ze wszystkich stron jest to widzę ze trzeba odpuścić, czy ktoś raczy odswierzyc linki z dźwiękami?

W czym masz problem?

1. Instalujesz wtyczkę "sounds" z tej strony: http://wtw.adrian-007.eu/index.php?r=projects/view&id=4
2. Wybierasz odpowiedni dla Ciebie zestaw dźwięków stąd: http://forum.k2t.eu/inne-dodatki/ [Sounds]
3. Wklejasz ten zestaw do folderu "sounds" w lokalizacji swojego profilu.
4. W opcjach wtyczki "sounds" ustawiasz wybrany przez Ciebie zestaw.
5. Konfigurujesz opcje w wtyczce "sounds" według swoich preferencji. (opcjonalne)
6. Cieszysz się dźwiękami w WTW. 

Offline keet10

  • Narybek
  • *
Odp: Jak zainstalować dźwięki w WTW krok po kroku?
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 14, 2014, 15:54:35 pm »
Dobra, ale nie mogę w opcjach wtyczki "sounds" ustawić dźwięków.  i co teraz?