Autor Wątek: Bład poczas uruchamiania - ponowna instalacja  (Przeczytany 1932 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mario111

  • Narybek
  • *
Bład poczas uruchamiania - ponowna instalacja
« dnia: Kwietnia 22, 2014, 13:05:22 pm »
Witam,

Po zainstalowaniu przebieglo wszystko poprawnie - wraz z importem kontaktów z GG.  Jednak gdy wyłącze komputer po restarcie i próbie uruchomienia WTW pojawia się taki komunikat:


---------------------------
Błąd ładowania profilu
---------------------------
Przy spawdzaniu czy program ma prawa do zapisu w folderze profilu wyszło, iż nie ma.  W związku z tym tchórzliwie odmawiamy załadowania go. 



Problem najprawdopodobniej wynika z tego, że masz włączony UAC, wtw jest zainstalowane w 'Program Files' i ładujesz globalny profil (gwarantowany brak uprawnień).  Uruchom komunikator jako administrator lub używaj profilu lokalnego (i sprawdź czy program ma właściwe uprawnienia).
---------------------------
OK   
---------------------------





Rozwiazaniem jest dopiero instalacja - kolejna instalacja - wowczas laduje wszystkie kontakty.  czy ktoś może pomoc?

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Bład poczas uruchamiania - ponowna instalacja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 22, 2014, 15:23:21 pm »
A przeczytałeś komunikat?

Offline mario111

  • Narybek
  • *
Odp: Bład poczas uruchamiania - ponowna instalacja
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 22, 2014, 16:17:03 pm »
Tak, przeczytałem go i nie tylko ja ale i 3 osoby w biurze.

1.  Nie mam i nie mamy pojęcia jak uruchomić komunikator jako administarator bo jest uruchamiany automatycznie.

2.  W ustawieniach nie moge edytować profili aby dokonać zamiany globalnego na lokalny. . . .

może jestem tutaj "upośledzony" ale na prawde nie potrafie sobie z tym poradzic.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Bład poczas uruchamiania - ponowna instalacja
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 22, 2014, 16:41:36 pm »
Prawoklik na skrócie w menu start "uruchom jako administrator".

Ale lepiej będzie, jeśli skasujesz ten profil który masz i stworzysz sobie nowy - lokalny, wtedy nie będziesz musiał uruchamiać programu jako admin.

Offline mario111

  • Narybek
  • *
Odp: Bład poczas uruchamiania - ponowna instalacja
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 22, 2014, 18:12:04 pm »
Bardzo dziękuję!
Poważnei nie wpadłbym na to.  Uruchomiłem prawym przyciskiem jako administrator.  Bałem sie kasować aby nie usunąc listy kontaktów.

Bardzo dziękuję za pomoc.