K2T.eu :: Forum

WTW => Zgłaszanie Błędów => Pomoc => Błędy wtyczek => Wątek zaczęty przez: yarek w Czerwiec 05, 2010, 07:48:14 am

Tytuł: [utlIgnore] Wtyczka nie działa
Wiadomość wysłana przez: yarek w Czerwiec 05, 2010, 07:48:14 am
utlIgnore używam od dłuższego czasu, ze względu na te głupie łańcuszki, które przyprawiają mnie o ból głowy. Zawsze myślałem, że działa, ale okazuje się, że mogło być różnie.

Problem leży w tym, że z kilku przeprowadzonych testów wynika, że wtyka nie działa. Przynajmniej u mnie. I to w dwojaki sposób.

Po pierwsze, kilka osób powiadomiło mnie, że kiedy chciały do mnie napisać po raz pierwszy (nie miałem ich na liście kontaktów), pomimo udzielenia poprawnej odpowiedzi odblokowującej rozmowę, ich dalsze wiadomości do mnie nie docierały. O tym ostatnim wiem oczywiście ja, one myślały, że po prostu nie odpowiadam i nie zastanawiały się z jakiego powodu.

Po drugie, docierały do mnie wiadomości innych kontaktów, które nie znajdowały się na mojej liście, i co ciekawe, nie udzieliły "poprawnej odpowiedzi". Postanowiłem to sprawdzić i założyłem nowe konto GG, otworzyłem w przeglądarce webową wersję gadu-gadu i napisałem na swój pierwotny numer (dodam tylko, że "hasło" brzmi po prostu "tak"). Oto efekt:

http://i45.tinypic.com/vg0eas.jpg

Wniosek jest taki, że niektórzy chcą i nie mogą się dobić, a niektórzy robią to bez problemów. Co na to poradzić?

PS: gdzie można sprawdzić kontakty, którym utlIgnore odmówiło rozmowy? Jest jakiś plik z logami? W archiwum komunikatora niestety nic nie znalazłem.

edit:
właśnie zobaczyłem, że utrafiłem w złe forum, prosiłbym moda o przeniesienie do pomocy technicznej wtyczek

Myślę że może zostać tu //Vimes
Tytuł: Re: [utlIgnore] Wtyczka nie działa
Wiadomość wysłana przez: Kaworu w Czerwiec 05, 2010, 08:09:27 am
Taa, wiem. Wczoraj zauważyłem, poprawione już.