Autor Wątek: [WTWRadio] Problemy z... instalacją  (Przeczytany 2422 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pilnik1808

  • Narybek
  • *
[WTWRadio] Problemy z... instalacją
« dnia: Czerwca 01, 2011, 16:34:16 pm »
Wstyd się przyznać ale... mam problemy z instalacją WTWRadia. Pobrałem z katalogu wtyczek na forum wersję x86 (dla XP'ka) http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/mam-problema/ , następnie postępowałem zgodnie z poradnikiem dotyczącym instalacji wtyczek: http://forum.k2t.eu/poradniki/instalacja-wtyczek-krok-po-kroku/. Problem zaczął się w punkcie 1.5, ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć wtyczki, wchodząc w Narzędzia --> Opcje... --> Wtyczki. Musiałem wyodrębnić plik wtwRadioWin32 do głównego folderu Plugins, uruchomiłem ponownie WTW, wszedłem  do Narzędzia --> Opcje... --> Wtyczki, wyszukałem wtyczkę wtwRadioWin32, ale okazało się że w kolumnie stan zamiast Uruchomiony/Nieaktywny widnieje Błąd.

Mam nadzieję, że uda się rozwiązać mój problem.

Offline zhvir

Odp: [WTWRadio] Problemy z... instalacją
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 01, 2011, 17:13:28 pm »
zbyt mało danych aby ci pomóc:

po pierwsze jak piszesz że pokazuje się błąd miło by było abyś po prostu napisał jaki wyświetlił się komunikat błędu bo nie jesteśmy jasnowidzami
po drugie podaj wersję systemu operacyjnego i architekturę
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline pilnik1808

  • Narybek
  • *
Odp: [WTWRadio] Problemy z... instalacją
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 01, 2011, 17:57:14 pm »
zbyt mało danych aby ci pomóc:

po pierwsze jak piszesz że pokazuje się błąd miło by było abyś po prostu napisał jaki wyświetlił się komunikat błędu bo nie jesteśmy jasnowidzami
po drugie podaj wersję systemu operacyjnego i architekturę

1. Jeżeli chodzi o komunikat błędu, pokazuje się on w miejscu, gdzie są podane informacje o nazwie wtyczki, autorze, itd. Jeżeli chodzi o treść błędu pisze tak:

Nie można odnaleźć określonego modułu.

Nie wiem zbytnio co to oznacza, podejrzewam że jest to problem związany z wyodrębnieniem pliku wtwradioWin32 do folderu Plugins lecz pewności nie mam, więc zostawię to forumowiczom :P

2. Wersja systemu operacyjnego: Windows XP Professional Service Pack 3
Nie rozumiem tylko o co chodzi z architekturą... jeżeli można proszę o wyjaśnienie.

Jeżeli coś jeszcze trzeba dopisać, proszę powiadomić w tym wątku, ja na pewno odczytam :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2011, 18:13:06 pm wysłana przez pilnik1808 »

Offline dandi900107

  • Narybek
  • *
Odp: [WTWRadio] Problemy z... instalacją
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 01, 2011, 18:37:32 pm »

Nie rozumiem tylko o co chodzi z architekturą... jeżeli można proszę o wyjaśnienie.

Koledze chodzi o ty czy twój system ma architekturę 32bit (x86) czy 64bit (x64).Posiadasz Windows XP więc na 99,9% masz system 32bit .A  biblioteki bass dodałeś ?

Offline pilnik1808

  • Narybek
  • *
Odp: [WTWRadio] Problemy z... instalacją
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 01, 2011, 18:40:57 pm »
A  biblioteki bass dodałeś ?

Nie dodałem, a jak to się powinno robić w ogóle?

A jeżeli chodzi o architekturę systemu to tak, mam wersję 32 bitową, dlatego ściągałem wersję WTWRadia x86 (dla XP)

Administrator Comment wyjaśnienia odnośnie bibliotek bass w wątku wtyczki... zamykam