Autor Wątek: [utlIgnore] Ignorowanie  (Przeczytany 11171 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Smartek

  • Młodzież
  • **
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 21, 2009, 07:56:00 am »
Wy tu wszyscy jakieś dziwaczne nicki macie. Na początku myślałem, że Keloes jesteś.
Kolegi na I czy tam L do teraz "nie umiem na pamięć" ;-).

Nie ma to jak smartkowe ksywy ;->.

-edit-
*po przemyśleniu tego co napisałem*
No, Kaw ma znośną :-).
Może... po prostu... się mylę?

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 21, 2009, 09:21:27 am »
imo zbędne spory i osobiste wycieczki...;)
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline Iastusthem

  • Młodzież
  • **
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 21, 2009, 18:53:55 pm »
Cytat: "Keleos"
Propozycja wtyczki: generator nicków ; P Może sobie jakiś bardziej melodyczny wybierzesz x D
Po co? Już są: http://seventhsanctum.com/index-name.php
Mój akurat z tego: http://seventhsanctum.com/gens/namer.html [polecam pobawić się azteckimi, są boskie!]

I z I brzmi lepiej niż z L, gdzie nieodmiennie z lasagna'ą mi się kojarzy :P

Poza tym widzisz różnicę w tych I i małych l, które wypisałeś? Bo ja zdecydowanie tak :P

@Smartek:
Logowałem się z tym na L2 tyle razy, że zapamiętałem w końcu =] 10-cioznakowe, randomowe hasło do konta również zapamiętałem, bazując głównie na wzorku, jaki tworzę na klawiaturze xD Zresztą tak się wszystkich haseł uczę - nie znaków, a tego jak palce się poruszają =]

A, i kolega zdecydowanie na I, nie na L. Kolega ma sprawnego SHIFTa i potrafi przy rejestracji swoją ksywkę ładnie wielką literką napisać.

@alberht:
A ja Ciebie akurat ciągle 'Albreht' czytałem =]

Offline PelzaK

  • Narybek
  • *
    • onixarts.pl
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 01, 2009, 20:31:41 pm »
Cytat: "Keleos"
A właśnie - jest możliwość utworzenia czegoś w rodzaju loga, w którym zapisywałoby każdą osobę, która coś do nas pisała, ale nie podała 'hasła'?
+1
Logowanie ludzi których "bramkarz" nie wpuścił powinno być, chociażby ze względu na to że nieraz można się niezły ubaw z tego co niektórzy tam wpisują zamiast podać hasło ;]
Software engineer & wtw user

Offline Artur

  • Młodzież
  • **
  • Photo Sniper.
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 03, 2009, 15:36:02 pm »
Podpisuję się nogami i rękami pod tym by dorobić jakiś log do niej. Na siłę może być taki jak w Tlenie, w formie .txt.

Offline PelzaK

  • Narybek
  • *
    • onixarts.pl
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 03, 2009, 18:29:49 pm »
Nie no to już jak robić to porządnie a nie po plikach ludzi odsyłać ;)
Software engineer & wtw user

Offline Artur

  • Młodzież
  • **
  • Photo Sniper.
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 03, 2009, 19:49:34 pm »
W sensie takim, że klikasz sobie w button w programie i wywala Ci log w notepadzie. ;P

Najlepszym rozwiązaniem imo było by zapisywanie identyfikatorów użytkowników w okienku "Lista zablokowanych identyfikatorów", a po dwukliku zobaczenie co ta osoba tam wypisała do nas. :)

Offline bxMaareeKxd

  • Młodzież
  • **
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 03, 2009, 19:56:55 pm »
a nie prościej  i o wiele wygodniej w archiwum zapisywać?

by mogło być:
Rozmowy
Wiadomości
Wiadomości od ignorowanych
SMS`y
Import


i po sprawie ;)
chcesz poczytać idziesz do archiwum i czytasz ;)

Offline c0m4r

  • Narybek
  • *
    • c0m4r home
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #28 dnia: Października 11, 2009, 15:27:07 pm »
Chciałbym odświeżyć temat wtyczki utIgnore, ze względu na to, iż w dalszym ciągu brakuje w niej funkcji logowania. Szczególnie w przypadku nieobecności w sieci, kiedy ktoś pisze do mnie tak jak było powiedziane w pierwszym poście, nie otrzymuję żadnej informacji o tym, że ktoś próbował się do mnie dobijać. Oczywiście zdaję sobię sprawę z tego, że nie jest to rzecz najważniejsza w tym momencie i nie oczkuję jakichkolwiek działań, mimo to problem nie znika i chciałem o nim poinformować.

Pozdrawiam,
c0m4r

Antraxu

  • Gość
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 03, 2009, 20:28:26 pm »
Fajnie... temat o wtyczce jest... A gdzie wtyczka? :?

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 03, 2009, 20:32:30 pm »
Instaluje się razem z WTW, powinna być zresztą domyślnie włączona ;)
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Antraxu

  • Gość
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 04, 2009, 20:12:01 pm »
Dzięki śliczne :)

No i nie można było tego od razu napisać, jak się grzecznie pytałam? -.-

Offline c0m4r

  • Narybek
  • *
    • c0m4r home
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 21, 2010, 14:36:02 pm »
Chciałbym odświeżyć temat wtyczki utIgnore, ze względu na to, iż w dalszym ciągu brakuje w niej funkcji logowania. Szczególnie w przypadku nieobecności w sieci, kiedy ktoś pisze do mnie tak jak było powiedziane w pierwszym poście, nie otrzymuję żadnej informacji o tym, że ktoś próbował się do mnie dobijać. Oczywiście zdaję sobię sprawę z tego, że nie jest to rzecz najważniejsza w tym momencie i nie oczkuję jakichkolwiek działań, mimo to problem nie znika i chciałem o nim poinformować.

Pozdrawiam,
c0m4r
Pragnę ponowić wątek. Przy moim sposobie wykorzystywania gg korzystanie jednocześnie z utignore stało się wręcz niezbędne, a co najważniejsze - skuteczne. Niestety brak logowania natomiast jest dużą wadą tego pluginu. Tak jak wspomniałem, nie poganiam, ponieważ wiem, że są inne rzeczy na celowniku, ale będę wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat.

Armorek

  • Gość
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 23, 2010, 19:43:42 pm »
A ja mam pytanie czy może jest w planach rozwój wtyki w ogóle.

Załóżmy że mam np 2,3 albo 15 numerów GG np. każdy dla innej du.pki :P myślałem o wieloprotokołowości lub zdublowaniu wtyki ale to ślepa uliczka a chciałbym tak ustawić inne zapytanie dla innego numeru GG, skoro wtyczka pozwala wyznaczyć protokoły na których ma działać gdyby dało się ją zdublować można by dodać inne ustawienia dla innych protokołów

Więc mam pytanie czy może powstałaby taka wersja "duplikatoryjna" albo coś w tym stylu, chyba wystarczyłoby żeby WTW nie poznał że już ma taką wtyczkę.

a może w przyszłości coś jak dodawanie filtrów gdzie dodajemy sobie taki zestaw pytanie/odpowiedz/informacja i ustawiamy to dla danych protokołów.

Pozdrawiam.

Offline c0m4r

  • Narybek
  • *
    • c0m4r home
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 14, 2010, 21:04:32 pm »
Wieeem, że męczę dupę, ale odświeżam temat po kilku miesiącach kontynuując poruszony temat.

Edit: @refresh: Poszło :) Mam nadzieję, że uda się coś wybłagać :) http://bugtraq.k2t.eu/view.php?id=942
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2010, 23:48:55 pm wysłana przez c0m4r »

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 15, 2010, 07:15:19 am »
Dodaj do bugtraqa propozycję, dużo większa szansa na jej wykonanie. a nie powiem, że i ja chętnie bym tę opcję ujrzał ;)

Offline TheRiko

  • Narybek
  • *
Odp: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 06, 2011, 12:08:48 pm »
Muszę przyłączyć się do większości proszących o logowanie wiadomości od osób których nie mamy na liście, gdyż po przejściu na WTW bardzo, ale to bardzo mi tego brakuje. Może być jak w tlenie, cokolwiek. Kaworu, wypowiesz się w tej sprawie? Bo widzę, że jest to zgłoszone od dawna (http://bugtraq.k2t.eu/view.php?id=942) i nie ma żadnej odpowiedzi w tej sprawie.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 06, 2011, 12:28:45 pm »
Jak nie ma reakcji to zapewne nie zdecydowałem jeszcze co z tym zrobić.

Offline dragi

Odp: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 06, 2011, 14:21:33 pm »
Czy komuś po restarcie komunikatora wetyczka gubi ustawienia dla wybranego kontaktu ?
kocham Cie, kocham, obsesyjna mantra...

Offline TheRiko

  • Narybek
  • *
Odp: [utlIgnore] Ignorowanie
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 06, 2011, 14:26:10 pm »
Mi gubiła, ale już nie gubi. Zaaktualizuj do najnowszej bety.