Autor Wątek: [protoGG] zbiorcze problemy z GG  (Przeczytany 1692 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[protoGG] zbiorcze problemy z GG
« dnia: Listopada 24, 2012, 18:02:08 pm »
To chyba wina GG
WTW 0.9.11.3591

Cytuj
Nazwa:   Gadu-Gadu Protocol
Plik:   protoGG.plug
Autor:   Kaworu (kontakt@wtw.im)
WWW:   http://www.wtw.im/
Prawa:   ? 2012-2013 WTW.im sp. z o.o.
Wersja:   0.9.11 (Build: 3591)
Opis:
Gadu-Gadu(tm) protocol support for WTW

Na załączonym niżej obrazku mam pokazane jak to u mnie wygląda. Tak jak opisane tu [protoGG] Przy uruchamianiu nie odtwarza stanów. u mnie tak samo jednak + to co widać na obrazku, np. przy starcie programu jest na chwilę OK i coś potem szwankuje. Co ciekawe opisy znikają na wszystkich GG ale z resztą tak się dzieje przeważnie na koncie głównym. Bywa tak że widzę że "słoneczko się nie świeci" a mimo to niby GG jest zalogowane bo mam na liście ludzi dostępnych. U mojego znajomego pojawia się taki opis jak na obrazku niżej, a co ciekawe on sam z tym do mnie napisał że ma tak ustawione a nie wie co to i skąd to a też ma WTW ale samo mu się ustawia. Więcej jest tego dziadostwa, możliwe że to wina ostatniej aktualizacji bo wcześniej wszystko było w porządku. Aktualizacja WTW do najnowszej wersji nic nie zmienia więc to chyba wtyczka.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [protoGG] zbiorcze problemy z GG
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 24, 2012, 20:25:40 pm »
zainstaluj ta wersje

Odp: [protoGG] zbiorcze problemy z GG
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2012, 14:47:07 pm »
właśnie tą wersję mam

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: [protoGG] zbiorcze problemy z GG
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 25, 2012, 16:37:42 pm »
Jesteś pewien, że tą wersję masz?

lub

Ktoś potwierdzi?

Odp: [protoGG] zbiorcze problemy z GG
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 25, 2012, 20:55:41 pm »
WTW 0.9.11.3591, takie coś mi się zainstalowało wybierając wersję dostarczoną z instalatorem.
Zanim napisałem na forum zainstalowałem tę wersję i sprawdziłem czy są zmiany, dopiero potem założyłem temat, a założyłem bo to dosyć dziwny problem, wcześniej nic takiego się nie działo.

Odp: [protoGG] zbiorcze problemy z GG
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 29, 2012, 22:23:32 pm »
nie ma poprawy mimo pobierania najnowszych wersji nightly jak np. nightly-20121120-1, a może tylko ja mam taki problem ?