Autor Wątek: Stabilna wersja WTW już jest!  (Przeczytany 4637 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Stabilna wersja WTW już jest!
« dnia: Listopada 02, 2010, 09:28:34 am »
Po latach oczekiwania, tysiącach spędzonych nad kodem godzin, męczeniem się nad wrednie zgłaszanymi przez użyszkodników bugami, i wprowadzeniu zyliardów nowych ficzerów... ukazała się w końcu wersja oznaczona oficjalnie jako "ta bardziej stabilna, stabilna nie-beta" zwana także wersją "stabilną".

Jak wszyscy wiemy, WTF obsługuje bardzo, bardzo, bardzo wiele, bardzo przydatnych i zaawansowanych technicznie rzeczy, jak na przykład UPnP, kompresję przesyłanych danych, wysyłkę plików, wtyczki, gniazdka (sockety ;p), i bardzo wiele, wiele innych bardzo przydatnych użytkownikowi możliwości (jak na przykład szyfrowanie). Dlatego też, wraz z uzyskaniem odpowiedniego stanu możecie iść i rozgłaszać dobrą nowinę wszyscy.

Przy okazji, przypominam, że jeśli chcecie wciąż mieć uaktualnienia do bety jak do tej pory, w opcjach znajduje się odpowiednia opcja. Poza tym stable != final. A wersja aktualnej stabilnej to 0.8.0.2090;

Offline kwiateusz

Odp: Stabilna wersja WTW już jest!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 02, 2010, 10:28:29 am »
Hurra, tylko wtyczkopisarze teraz będa musieli uważac czy plugin działa na stabilnej i na becie :) bedzie zabawnie :)

Offline mickiewicz

  • Narybek
  • *
Odp: Stabilna wersja WTW już jest!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 02, 2010, 10:34:19 am »
no i program tygodnia na dobreprogramy.pl !
gratulacje!

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: Stabilna wersja WTW już jest!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 02, 2010, 10:46:45 am »
No to czas przejść na AQQ :D. Stable pewnie zepsuje komunikator.

Nie no kaworu, czekałem na to. Zobaczymy, jak teraz się IM będzie rozwijał dalej :).

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Odp: Stabilna wersja WTW już jest!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 02, 2010, 12:16:41 pm »
Aż miło to usłyszeć :)
kaw co ile planujesz tak mniej=więcej teraz wydawać stabilne wersje?
Zawsze myślałem, że WTW (WTF) to tylko nazwa robocza, nie żeby mi nie odpowiadała :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2010, 12:26:52 pm wysłana przez emilio »
________________________________________________________________________________

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Stabilna wersja WTW już jest!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 02, 2010, 14:10:54 pm »
Nazwa "WTF" jest fajna, ale wchodzi w konflikt z za dużą ilością rzeczy w sieci ;P

Co około miesiąc-dwa powinna być nowa stable;

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: Stabilna wersja WTW już jest!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 02, 2010, 17:22:34 pm »
Hurra, tylko wtyczkopisarze teraz będa musieli uważac czy plugin działa na stabilnej i na becie :) bedzie zabawnie :)
uprzedzam, ze moje wtyczki beda dzialac z beta, nie recze czy beda dzialac na wersji stabilnej gdyz iz poniewaz ja caly czas uzywam najnowszych wersji (ng zeby bylo ciekawiej) i nie bede sie bawic w kilka wersji wtyczek dla stable i bety :P

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Odp: Stabilna wersja WTW już jest!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 02, 2010, 17:55:00 pm »
Woohoo, aż się na forum ponownie zjawiłem, by to przeczytać (dotarłem dzięki wykopowi).

Pytanie tylko: czy ta stable to mi się sama w ramach aktualizacji zrobiła, czy trzeba ściągać coś nowego? ; ) Gdzie sprawdzić wersję WTW? W "O programie" jest tylko kompilacja... 2090.
wypadłem z obiegu...

Offline zhvir

Odp: Stabilna wersja WTW już jest!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 02, 2010, 18:00:03 pm »
jak sprawdzisz changelog to znajdziesz w nim info że jest to wersja relase
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Jhom

  • Narybek
  • *
Odp: Stabilna wersja WTW już jest!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 05, 2010, 19:52:45 pm »
Mam nadzieje, że tempo prac nad WTW będzie nadal takie same :D