Autor Wątek: Nightly WTW  (Przeczytany 31012 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zhvir

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 20, 2010, 19:04:18 pm »
nie zawsze jestem na nie... ale instalowanie nightly to musi być świadoma decyzja indywidualnego użytkownika i nie powino się dać nawet cienia szansy żeby ktoś mógł to nieświadomie sobie zainstalować poprzez automatyczną aktualizację... chcecie testować wersje nightly to sobie ściągajcie, nie podoba się metoda instalacji to czekajcie na bety
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 20, 2010, 19:35:45 pm »
coś w tym jest, ale mówisz co najmniej jakby nightly miało usunąć wszystkie pliki z dysku, albo spalić płytę główną :P ale przyznaję... dopóki coś nie jest realisem nie jest pewne. Nawet beta nie daje takiego statusu, ale jest dana dla użytkowników w celu testowania (przykład Firefox 4, który ma już 6 czy 7 betę, bo użytkownicy zgłaszają nadal błędy). Nightly jest dla śmiałków, ale takich kaw potrzebuje, chyba że sam chce testować wszystkie :P Nie da się tu pogodzić stron. Są plusy i minusy, ale patrząc na bezpieczeństwo użytkowania to tak jak jest jest dobrze.

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 20, 2010, 20:14:04 pm »
I to nie jest do końca prawda bo ta opcja daje wszystkie wersje Opery ale tylko te dostępne publicznie. Czyli tak jak by "bety", nightly testowane są codziennie przez maszyny...
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline sWirus

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 20, 2010, 21:07:14 pm »
Zawsze można dać opcję autoupadate'u nightly jako opcję z poziomu konsoli... tego raczej nikt sobie "przypadkiem" nie włączy. Chociaż osobiście taka opcja mi średnio potrzebna.

Vimes, kwestia nazewnictwa ;p Operowe snapshoty potrafią (przy dobrych wiatrach) wychodzić codziennie, a czasem nawet dwa na dzień. Bety wychodzą zdecydowanie rzadziej.
Oblałem test Turinga... damn ;/

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 21, 2010, 11:41:41 am »
Tak ale z opery nie dostajesz każdego kolejnego builda tylko te wybrane jako te bardziej stabilne - do wglądy dla deweloperów i zwykłych śmiertelników ;]
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline kasper93

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #25 dnia: Września 16, 2011, 17:49:29 pm »
RSS z nowymi nightly http://wtwirc.hypeshell.com/ntly.xml Może komuś się przyda.

Zapraszam na kanał #wtw na irc.quakenet.org.
Logi http://wtwirc.fgfg.pl/
Nightly RSS http://wtwirc.fgfg.pl/ntly.xml

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 23, 2012, 12:23:59 pm »
Coś się najtli pokończyły ostatnio. Kaw ma urlop, czy też zbliża się stabilka? :)

Offline nawias

  • Młodzież
  • **
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #27 dnia: Września 21, 2012, 08:47:54 am »
To cisza przed burzą, czy już tylko cisza?

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #28 dnia: Września 21, 2012, 14:11:25 pm »
to urlop.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #29 dnia: Września 21, 2012, 20:39:42 pm »
Coś strasznie długie te urlopy macie... 2 miesiące? nie chce mi się wierzyć... Cały sierpień cisza, napisałem we wrześniu, to się także tłumaczyłeś że urlop... wrzesień się kończy i ciągle urlop? Coś ściemniasz...

Offline furo

  • Narybek
  • *
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #30 dnia: Września 23, 2012, 14:21:09 pm »
Miejmy nadzieję, że nowi właściciele nie zabili WTW... ;)

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #31 dnia: Września 24, 2012, 09:17:22 am »
No właśnie też się zaczynam coś obawiać, były takie szumne zapowiedzi, a prawie od dwóch miesięcy nie ma nawet żadnej nowej nightly :( Też najpierw myślałem, że to urlop, ale trwa to i trwa.

Offline Dragon

  • Narybek
  • *
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #32 dnia: Września 24, 2012, 17:09:45 pm »
podaj przykład jakiegoś innego programu w którym jest update do nightly
Firefox Aurora - kilka auto update'ów dziennie :P

Offline zhvir

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #33 dnia: Września 24, 2012, 19:01:54 pm »
tylko że Aurora jest rozwijana od kwietnia 2011, a cytowany post jest z listopada 2010... bez komentarza
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Satan

  • Narybek
  • *
  • Mhroczna siła na forum WTW :]
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #34 dnia: Września 24, 2012, 23:20:24 pm »
Żeby było ciekawiej, to jeśli skrypt forum nie kłamie, to Kaw zagląda na forum codziennie (był wczoraj przed 22, podglądałem go także wcześniej, bo jestem ohydnym mhrocznym inwigilatorem :P ), ale nic nie pisze od 8 sierpnia, od tego samego dnia nie ma Nightly, a od 13 sierpnia Kaw nie udziela się także na Blipie... Albo szykuje się super tajna premiera WTW 1.0, albo właśnie projekt po cichu podzielił los Konnekta :P

Cokolwiek by się nie działo to najważniejsze, żeby Kaw był cały i zdrów, a komunikator działa, więc there is no reason to panic. Zresztą powiem Wam, że złapałem siebie na tym, że w zasadzie przestałem z komunikatorów korzystać w ogóle. Nikt do mnie nie gada, włączam raz na tydzień co by sprawdzić, czy jednak ktoś się nie odezwał i tyle. Jak Nightly będzie, to będzie, a jak nie, to się nie pochlastam, zresztą jestem Satan - Pan Ciemności, nie mogę się pochlastać, bo jestem nieumieralny! :D
Autor posta nie odpowiada za uszczerbek na zdrowiu psychicznym czytającego po zapoznaniu się z treścią powyższej wypowiedzi :)
http://www.youtube.com/watch?v=UHODx7Kzf0c

Offline furo

  • Narybek
  • *
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #35 dnia: Września 25, 2012, 01:05:35 am »
Masz rację. W większości przypadków komunikuję się z ludźmi poprzez FB.
Przez GG rozmawiam z jedną osobą + korzystam z Infobota jako translatora. Przez Skype gadam z drugą osobą...

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #36 dnia: Września 25, 2012, 10:21:18 am »
Kaw żyje, bo na fejsie coś tam komentuje i wrzuca nowe foty. Ale na forumie się nie udziela...

Też myślałem, że może szykuje się szumna premiera WTW 1.0, ale to by chyba chociaż nightly wychodziły?

Odnośnie komunikatorów, to niestety ale ludzie coraz mniej z GG korzystają, wielu z moich znajomych całkowicie porzuciła GG na rzecz fejsbuka. Nie podoba mi się to zbytnio, bo np. gdy siedzę w pracy to nie będę ciągle zaglądał na stronę w przeglądarce z FB. Niezbyt to wygodne, ani fajne. Jakoś ratuję się podpięciem FB chata do WTW.

Na szczęście ludzie w biurze używają jeszcze GG i WTW stanowi dla nas narzędzie pomagające w pracy.

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #37 dnia: Września 25, 2012, 10:27:10 am »
Nowa stabilka przydałaby się chociażby z tego względu, że w kreatorze jest serwer WTW, co mogłoby rozkręcić nieco własną sieć komunikatora i rozpocząć budowanie społeczności w okół niego. Obecnie pozycja GG jest mocno osłabiona, więc można to wykorzystać.

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #38 dnia: Września 25, 2012, 10:34:31 am »
gg w pracy? fb? u mnie (w niemczech ale to inna rzecz ;p) to yahoo jest w kuluarach :F

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #39 dnia: Września 25, 2012, 11:34:00 am »
W Polsce nikt raczej yahoo nie używa. Mamy WTW jako komunikator firmowy - w sumie wszyscy się na niego już przesiedli :) Używamy właśnie sieci GG, lub Gtalka postawionego na swojej domenie.