Autor Wątek: Nightly WTW  (Przeczytany 30999 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #40 dnia: Września 26, 2012, 15:29:54 pm »
Ja w związku z zaistniałą sytuacją sprawdzam sobie konkurencje których nie będę reklamować ale oceniam bardzo dobrze. :) W razie gdyby ktoś koniecznie chciał wiedzieć 'o cym godka?' to na pw napiszę mu. ;)

Offline doktorwatson

  • Narybek
  • *
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #41 dnia: Października 01, 2012, 21:08:13 pm »
Właśnie pojawiła się nowa wersja nightly ;>
nightly-20121001-1
Czyżby Kaw się przebudził z zimowego snu ? :D

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #42 dnia: Października 02, 2012, 09:32:04 am »
Są nowe najtli =] Nawet elementy proto GG11 się pojawiły. No to teraz tylko czekać na nową stabilną.

Offline mucha

  • Senior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #43 dnia: Października 03, 2012, 08:21:04 am »
Raczej element (jeden) i poprawiony błąd z wysyłaniem pustych wiadomości (który występował od 2 lat?) patrząc po changelog'u. Ale i tak fajnie, że w końcu jest jakaś zmiana/postęp w obsłudze protokołów.

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #44 dnia: Października 03, 2012, 09:06:42 am »
Cytuj
błąd z wysyłaniem pustych wiadomości
it's not a bug, it's a feature

Offline nawias

  • Młodzież
  • **
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #45 dnia: Października 04, 2012, 09:47:39 am »
multibox z orange nadal nie działa :(

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #46 dnia: Października 04, 2012, 13:43:34 pm »
Też czekam na poprawkę do mBoxa i się chyba nie doczekam :( BTW: obcięli limit do 10sms/miesiąc czy mi się wydaje?

Offline nawias

  • Młodzież
  • **
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #47 dnia: Października 12, 2012, 11:03:16 am »
Zna ktoś może jakiś komunikator, w którym działa multibox? Chętnie wypróbuję.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #48 dnia: Października 12, 2012, 13:43:52 pm »
do smsów jest telefon, a nie komunikator. bramki były dobre gdy sms kosztował 40-50gr (10 lat temu?). w dobie niskich cen (0-18gr) nie rozumiem takiego zainteresowania bramkami.

Offline jebuem

  • Młodzież
  • **
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #49 dnia: Października 15, 2012, 10:36:27 am »
to zależy do czego ktoś używa smsów, bo jeśli wysyłasz do kumpla raz na jakiś czas 'hej idziesz na piwo' to fakt bramka dla ciebie nie ma sensu, ba nawet sam sms wydaje się starociem, przy wiadomościach fb i smartfonach :)
ale jeśli siedzisz w biurze i wysyłasz np swoim klientom 'informacje' kopiowane z programów (ctrl+c i ctrl+v) to dobry program z dobrą obsługą bramki może być nieoceniony :)
ja mogę nie rozumieć również twojego zainteresowania photoshopem (zakładam, że używasz) przecież od 'rysowania' jest paint
wszystko zależy 'od punktu siedzenia', co chcesz narysować lub jaką wiadomość chcesz wysłać, nie ma powodu aby deprecjonować smsy

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #50 dnia: Października 15, 2012, 13:38:19 pm »
Więc smsAndroid jest według mnie świetnym rozwiązaniem - wysyłasz smsa ze swojego numeru mimo wszystko. Bramki zawodzą i ciągle się zmieniają - raz wysyłają, raz nie, raz chcą hasło potwierdzające, raz nie, mają limity (i to nie tylko Twoich wysłań)... Ja nie jestem przeciwny smsom, ale bramki są jednym słowem do bani.

Edit:

Poza tym moja reakcja odniosła się raczej do czegoś w stylu "zareklamujcie tu jakiś komunikator z obsługą multiboxa, wypróbuję i przerzucę się". To nie jest ani forum, ani dział, ani nawet temat na tego typu wypowiedzi... można prosić o poprawki co zostało już zrobione (w sensie próśb), ale nie wymagać, a tym bardziej nie sugerować zmiany komunikatora z/w na takie gó*** jak obsługa bramek.
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2012, 15:45:38 pm wysłana przez Vimes »

Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #51 dnia: Października 16, 2012, 12:43:16 pm »
E bez przesady, to że Ty czegoś nie używasz to nie znaczy, że innym ta funkcja nie jest potrzebna. Akurat komunikator, jak sama nazwa mówi służy do KOMUNIKACJI. SMSy się w tę ideologię świetnie wpisują, są dużo mniej adekwatne funkcje.

Przypominam też od czego zaczęło się w naszym kraju. Pierwsze było SMS Express, z którego dopiero powstało samo GG.

Dla mnie też jest to bardzo wygodne, bo siedzę w biurze, i robię wszystko na kompie. Nie muszę klepać smsa na telefonie i odrywać się od ekranu, tylko cyk-pyk i leci.

Offline tribak

  • Narybek
  • *
    • http://sportoweinfo.blogujacy.pl
Odp: Nightly WTW
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 10, 2015, 10:13:21 am »
Niby komunikator ma służyć zaoszczędzeniu na SMSach ale jednak trzeba czasem jakiegoś wysłać więć to fajna funkcjonalność.