Autor Wątek: Odp: Konfiguracja konta Facebook  (Przeczytany 3199 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mirtin

  • Narybek
  • *
Odp: Konfiguracja konta Facebook
« dnia: Marca 29, 2013, 12:19:46 pm »
U mnie natomiast ciągle coś takiego, platforma włączona, ustawienia takie jak proponujecie...

Offline wojtas40

  • Narybek
  • *
Odp: Konfiguracja konta Facebook
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 02, 2013, 06:37:45 am »
Hey,

czy ostatnio Wam się też popsuło, że nie są wyświetlane nazwy kontaktów a zamiast cyfry typu 34124731232@chat.facebook.com?

I to nie zawsze, co któreś otwarcie okna z kontaktami pokazuje prawidłowe nazwy...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2013, 06:57:35 am wysłana przez wojtas40 »

Offline spoksik

  • Narybek
  • *
Odp: Konfiguracja konta Facebook
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2014, 10:08:57 am »
Nie chce mi połączyć z kontem fb ;(      IPv6 wyłączone

Offline spoksik

  • Narybek
  • *
Odp: Konfiguracja konta Facebook
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 04, 2014, 10:33:17 am »
nie chce mi połączyć z kontem fb ;(     IPv6 wyłączone


Offline yodacki

  • Zarodek
Odp: Konfiguracja konta Facebook
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 13, 2014, 14:27:43 pm »
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2014, 06:57:25 am wysłana przez yodacki »

Offline Suneater

  • Narybek
  • *
Odp: Konfiguracja konta Facebook
« Odpowiedź #5 dnia: Października 14, 2015, 19:32:24 pm »
Jestem swiezo po formacie.          Wczesniej mialem zainstalowane WTW i ladnie ustawione konto FB ( na wtyczce XMPP jak sie nie mylę).          Teraz po zainstalowaniu WTW zauważyłem osobna wtyczkę dla FB ( XMPP brak ).          Wpisalem login i hasło do konta, ale wyskakuje mi takie coś przy probie logowania ( patrz Ząłacznik )


Nie mam bladego pojęcia co mogę zrobić z tym problem.          Przeczytałem ten temat, ale zero info odnośnie tego problemu.          Pomyslalem sobie, ze zrobilbym sobie FB stara metoda ( XMPP ), ale nie mam takiej mozliwosc w zakladce Sieci :(

Zamiescilbym tu ten plik o ktorym mowa w komunikacie o bledzie, ale nie mozna dodac pliku z rozszerzeniem .         dat :/
Z gory dziekuje za wszelka pomoc.       


EDIT: Usuncie tego posta,bo az mi wstyd. . . . .  Złe hasło wpisywałem.  Wtyczka chodzi jak marzenia :) 
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2015, 19:57:21 pm wysłana przez Suneater »

Teresanaich

  • Gość
Odp: Konfiguracja konta Facebook
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 07, 2018, 09:40:34 am »
I apologize for off-topic, I am thinking about building an informative web-site for individuals.  May possibly start with publishing interesting facts just like"Thirty-five percent of the people who use personal ads for dating are already married. "Please let me know if  you know where I can find some related info such as here
 
hxxp: stevenrgerst. com/s59-jc/14/articles-nydpoIQ-17243/function. include/page/2

Teresanaich

  • Gość
Odp: Konfiguracja konta Facebook
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 09, 2018, 01:37:11 am »
I'm sorry for off-topic, I am considering about making an enlightening website for pupils.  May possibly commence with posting interesting facts like"The Beetham Tower cost over ВЈ150 million to build. "Please let me know if  you know where I can find some related facts like here
 
hxxp: stevenrgerst. com/f6-hh/37/articles-nydpoMI-473/page/2/function. session-start/page/function. include

GreysHeida

  • Gość
Odp: Konfiguracja konta Facebook
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 25, 2018, 05:11:26 am »
I am sorry for off-topic, I'm considering about making an instructive web-site for college students.  May probably begin with submitting interesting information just like"In York, it is perfectly legal to shoot a Scotsman with a bow and arrow (except on Sundays)"Please let me know if  you know where I can find some related information and facts such as right here
 
hxxp: customessay13. myblog. de/customessay13/art/11104499/-Exactly-where-to-get-college-application-

GreysHeida

  • Gość
Odp: Konfiguracja konta Facebook
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 01, 2018, 21:12:26 pm »
I apologize for off-topic, I am thinking about creating an enlightening site for college kids.  Will probably start with posting interesting information just like"In France, a five year old child can buy an alcoholic drink in a bar"Please let me know if  you know where I can find some related information like right here
 
hxxp: pondhireawriter65. myblog. de/pondhireawriter65/art/11391725/-Proven-methods-to-buy-college-essay-paper-