Autor Wątek: Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów  (Przeczytany 1012 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: [utlWeather] Pogoda na liście kontaktów
« dnia: Grudzień 31, 2012, 18:03:53 pm »
i co z tym update  ? bo to trochę durnowate podejście. Podobnie jak ma Mucha i inni że trzeba specjalnie szukać aktualizacji, tak jakby tego się nie dało zautomatyzować.
Niby komunikator lepszy, szybszy, stabilniejszy, fajniejszy, a wtyczki i wtyczkowcy w erze kamienia łupanego odpiszą "szukaj sobie człowieku może cos aktualizowałem a może mam w dupie"

« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2013, 23:44:56 pm »
i co z tym zakichanym niby "update " ? chyba że  o wielkanoc chodziło

« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2013, 17:27:17 pm »
mrg yhym czyli pozostaje wyłączyć tą wtyczkę usunąć i zapomnieć że istniała. Albo cofnąć wersję WTW z tym że nie ma starszej wersji wtyczki ...

Offline switalski.piotr

• Stylista
  • Starszyzna
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2013, 11:40:36 am »
A teraz pytanie co ze starą wersją ? Bo mi np. podobała się pogoda na liście między kontaktami
Trzeba było archiwizować sobie instalki. Twoje narzekanie jest tak denerwujące, że gdybym miał taką możliwość wyrzuciłbym Cię z forum! Masz status "obserwowany" i nie daje Ci to do myślenia. Napisz własną wtyczkę i nie dyryguj innym co Ty chcesz i co mają dla Ciebie zrobić tylko dziękuj, że w ogóle coś masz. Dać Ci palec, a zeżresz całą rękę i jeszcze bekniesz na końcu - zero kultury. I tak odpowiadając na sugestie, wyłącz wtyczę, albo nie - cały program i zapomnij że istniał!! I to forum także!!

Offline switalski.piotr

• Stylista
  • Starszyzna
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2013, 11:55:16 am »
Dać Ci palec, a zeżresz całą rękę i jeszcze bekniesz na końcu - zero kultury. I tak, odpowiadając na sugestie, wyłącz wtyczkę albo nie - cały program WTW i zapomnij że istniał!! I to forum także!!
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2013, 18:34:13 pm wysłana przez switalski.piotr »

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2013, 20:59:25 pm »
switalski.piotr ok :) i pamiętaj że przyjdzie czas też na ciebie. Jak ktoś coś proponuje to zawsze źle, za to co mi napisałeś spotka cie to samo, takie jest prawo natury.

« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2013, 01:20:22 am »
switalski.piotr jesteś z tych co dać ci palec to będziesz chciał całą rękę, jak ci się nie podoba jak jest to usuń wtyczkę albo komunikator najlepiej pasożycie.

Offline zygmunt7

• Narybek
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2013, 20:55:37 pm »
Czy ta wtyczka działa tylko na x86? Bo mi się wyświetla:

Nazwa:   
Plik:   utlWeather. plug
Autor:    ()
WWW:   
Prawa:   
Wersja:   0. 0. 0 (Build: 0)
Opis:

Nie można odnaleźć określonej procedury.

Tak samo było jak wtyczkę radiową miałem nie w tej wersji co trzeba.

« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 01, 2013, 09:14:53 am »
switalski.piotr twoje problemy są bez znaczenia jak zwykle, pomijając że pojawiają się ... kropki jak masz ściśnięte te dni, najlepiej usuń komunikator.

Problem jest inny, ważniejszy, fajnie jak by wtyczka miała ograniczenie na aktualizację danych, bo od pewnego czasu blokuje mi uruchomienie komunikatora  nieraz na kilka minut, dopiero po np. odłączeniu sieci okno główne się pojawia no i pogoda całą serią informuje o błędzie z połączeniem. Ale niestety to z reguły nie pomaga i czy mam dostęp do sieci czy nie komunikator się nie odpala, jest w systemie uruchomiony, pojawia się ikona na pasku i tyle.  Tak po długich oczekiwaniach i którymś tam nastym restarcie wtw przez menedżera zadań, udaje się, chyba przypadkiem, odpalić WTW i widać że pogoda "się szuka" ... Po wyłączeniu wtyczki nie ma problemu.
Może jak do tej pory nie było problemów z serwerem pogody więc nikt tego nie zauważył.

Offline mrg

• Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 01, 2013, 10:08:02 am »
pisałem już że to poprawię, wyżej

o dniach pomyślę ;p
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Offline switalski.piotr

• Stylista
  • Starszyzna
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 01, 2013, 10:44:06 am »
Armorek Ty na prawdę masz tak dużo czasu żeby ludziom dup** truć i męczyć co dwa dni pytaniami "kiedy to będzie? czemu jeszcze nie ma? a czemu tak długo?" ? Męczysz tego mrg i męczysz, a napisał Ci że zrobi jak znajdzie czas. Poza tym to Ty narzekałeś, że wtyczka stała się nieużyteczna i stara była lepsza, więc napisałem Ci zmień komunikator i daj żyć developerom WTW. Teraz próbujesz się odgrywać, ale to Ty jesteś wrzodem na du*** dla kolegi.

Offline plumplum

• Narybek
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 07, 2014, 19:20:54 pm »
Mam ten sam problem co kolega wyżej.      .      .      .       Po instalacji wtyczki wywala błąd.     

Dennisjar

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 14, 2017, 03:48:00 am »

Смотреть мультфильм Гадкий я 3

Тэги:

Также рекомендуем к просмотру:

.