Autor Wątek: [Sounds] Warcraft2  (Przeczytany 4326 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kosilapci

  • Narybek
  • *
[Sounds] Warcraft2
« dnia: Kwietnia 29, 2010, 07:23:18 am »
Schemat oparty na tekstach Orków z Warcrafta 2 :)
Przy zalogowaniu domyślnie jest "ready to work" peona (chłopka :D ) ale wrzuciłem też "I'm aliiiive" Death Knighta. Jak ktoś będzie wolał DK to zmiana w xml (plik nazywa się "zalogowany2.wav") albo zmiana nazwy pliku w katalogu z dźwiękami (usunięcie dwójki).
Mam nadzieję że przynajmniej niektórym się spodoba :)
It's time to kick ass and chew bubblegum... and I'm all out of gum.
---
Your face, your ass... what's the difference.

Offline UsagiAddict

  • Narybek
  • *
  • Królik
    • UsagiAddict's LastFM
Odp: [Sounds] Warcraft2
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 29, 2010, 08:34:59 am »
polski dubbing jest na tyle dobry, że można by było nim zastąpić ten zestaw ;) nie chcę urazić kogoś uczuć religijnych, ale nawet `praca-praca` brzmi lepiej niż `ready to work` (czy tam `work-work`) a i smaczków dużo zachowano/dodano w wersji PL
[??]

Offline kosilapci

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] Warcraft2
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 29, 2010, 10:59:49 am »
Jeśli coś jest "na tyle dobre żeby cośtam" to wcale nie znaczy że jest lepsze niż oryginał ;)
Ale co kto lubi :) Ja akurat w znacznej większości wypadków wolę to co jest w oryginale niż polski dubbing. Do warcrafta nawet nie nie wiedziałem że takowy istnieje (nie mówiąc o tym żebym go słyszał bądź miał wavy).
Anyway, stwierdzenia postaci "coś brzmi lepiej tak nie siak" to kwestia gustu a o tych się nie dyskutuje ;)
It's time to kick ass and chew bubblegum... and I'm all out of gum.
---
Your face, your ass... what's the difference.

Offline UsagiAddict

  • Narybek
  • *
  • Królik
    • UsagiAddict's LastFM
Odp: [Sounds] Warcraft2
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 29, 2010, 13:00:00 pm »
ojojoj, przepraszam :c

według mnie są znacznie lepsze, wypowiedź moją i stanowisko opieram na fakcie, iż grałem zarówno i w wersję polską jak i oryginalną.

anyway wiem, że w powyższym zdaniu jakiś potworek powstał ale opierać się nie można jedynie na taborecie.
[??]

Offline kosilapci

  • Narybek
  • *
Odp: [Sounds] Warcraft2
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 29, 2010, 19:11:15 pm »
Wporządku, niech będzie że polskie są znacznie lepsze :) Jednak z uwagi na brak polskich dźwięków paczka zawiera dźwięki angielskie :)
Pozdrowionka 4all.
It's time to kick ass and chew bubblegum... and I'm all out of gum.
---
Your face, your ass... what's the difference.