Autor Wątek: Wyszukiwanie kontaktów po numerach GG  (Przeczytany 2258 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline puchaty242

  • Narybek
  • *
Wyszukiwanie kontaktów po numerach GG
« dnia: Lutego 05, 2014, 08:39:13 am »
Cześć witam. 
Od dłuższego już czasu męczy mnie jedna rzecz w WTW.   Pisze do mnie ktoś kogo nie mam w kontaktach to wyświetla mi się tylko jego numer.   Chciałby zobaczyć kto do mnie pisze, ale nie mam takiej opcji, jest tylko dodanie go do kontaktów z numeru GG.   Może to Franek, Zdzicha, może Krysia z elektrowni nie wiem tego i nie mam jak sprawdzić (tak wiem, że mogą nie być podane żadne dane).   Jest taka możliwość w WTW?
Kolejna kwestia to czy jest możliwość sprawdzenia IP danego numeru online jak to kiedyś było w PowerGG?

Szukałem we wtyczkach takich funkcjonalności, ale nie znalazłem.   Pomożecie? :)
Pozdrawiam
Grzegorz

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Wyszukiwanie kontaktów po numerach GG
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 05, 2014, 09:15:47 am »
E, Info++ ma opcje automatycznego pobierania informacji z katalogu przy otwarciu okna rozmowy z nieznanym kontaktem. Oraz mozesz po porstu wyswietlic jego wizytowke bez dodawania do listy. Wyszukiwania jako takiego nie ma.

Info++ ma tez opcja pokazywania IP o ile jest dostępny, a na ogol nie jest bo ta sztuczka z PowetrGG to juz dawno nieaktualna.

Offline puchaty242

  • Narybek
  • *
Odp: Wyszukiwanie kontaktów po numerach GG
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 05, 2014, 10:51:17 am »
Faktycznie jest w WTW i działa tak jak opisałeś. 

Dzięki !

Offline zhvir

Odp: Wyszukiwanie kontaktów po numerach GG
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 05, 2014, 15:19:36 pm »
oraz istnieje wtyczka pexGGPubDir
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...