Autor Wątek: [protoGG] Brak powiadomień o multilogowaniu z nowego GG  (Przeczytany 3645 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pkolasa

  • Narybek
  • *
[protoGG] Brak powiadomień o multilogowaniu z nowego GG
« dnia: Lutego 16, 2012, 12:06:36 pm »
Witam,
Pojawiła się dziś publiczna beta GG 11, no to wiedziony chęcią testu, czy lepsza od WTW (a fuj, nadal gorsza, zostaję przy WTW), instaluję sobie na wirtualnej maszynce, loguję się tam i po przejściu kreatora migracji (takie głupoty w stylu aktualizacji danych i zmiany hasła, a także, jeśli się nie odznaczy, domyślnym zbieraniu całego archiwum ze wszystkich klientów na serwerach GG) wszystko niby chodzi. Ale: o ile w Ustawieniach w zakładce Sesje (to samo jest, nawet graficznie podobne na beta.gg.pl) mam coś takiego - co powinno być:

o tyle WTW w tym samym czasie milczy:
.
Pytam tutaj, nie zgłaszając na Bugtraq, bo sam nie wiem, błąd to, czy kwestia zmian w protokole GG?

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: [protoGG] Brak powiadomień o multilogowaniu z nowego GG
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 16, 2012, 16:42:08 pm »
Chwilowo traktuję to jako błąd GG (serwerów);

Offline pisii35

  • Narybek
  • *
Odp: [protoGG] Brak powiadomień o multilogowaniu z nowego GG
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 17, 2012, 19:24:28 pm »
Mnie też się wydaję, że to błąd serwerów gg.

Offline Publius

  • Narybek
  • *
Odp: [protoGG] Brak powiadomień o multilogowaniu z nowego GG
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 21, 2012, 22:08:56 pm »
Też skłaniam się do winy serwerów, ale potwierdziłem błąd także w wypadku mobilnego GG z Androida. WTW nie pokazuje multilogowania.

GwynBleidD

  • Gość
Odp: [protoGG] Brak powiadomień o multilogowaniu z nowego GG
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 10, 2012, 22:46:58 pm »
A ja sądzę, że jest to błąd WTW:



Jak widać miranda i AQQ pokazują ładnie nowe GG na liście (androidowe, webowe beta i Windowsowe), a WTW nawet sobie nie zdaje sprawy, że one też równolegle hasają po tym samym koncie.

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: [protoGG] Brak powiadomień o multilogowaniu z nowego GG
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 10, 2012, 23:20:29 pm »
to blad wtw, bo na dodatek wlasne wiadomosci przy mutlilogowaniu nie dochodza do wtw :F

GwynBleidD

  • Gość
Odp: [protoGG] Brak powiadomień o multilogowaniu z nowego GG
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 11, 2012, 09:14:56 am »
U mnie własne wiadomości ładnie dochodzą, jednak niepotrzebnie okienko mruga przy nadejściu takiej (co zaraz zgłoszę na bugtracker), co ciekawe, dźwięk nie jest odtwarzany jak dochodzi moja własna wiadomość ;)