Autor Wątek: Best Simple emoticons  (Przeczytany 18914 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Best Simple emoticons
« dnia: Lutego 27, 2011, 18:29:25 pm »

Paczka 55 emot "Simple", wyselekcjonowana przeze mnie z zestawu dla AQQ od wu112.
Straciłem przez nią kilka godzin życia, więc mam nadzieję, że nie ma żadnych błędów.

Na blogu wu112 możecie znaleźć pełny zestaw tych emotikon, specjalnie dla WTW: http://wu112.pl/index.php?id=Addons/01-simple-emoticons 206 sztuk plus paczka bonusowa, którą można samodzielnie zaimplementować do komunikatora.

Jest jakiś problem z załącznikami, dlatego tutaj linki do tych moich, "nieco" skromniejszych wersji.

v1.1.1: http://db.tt/aKludFIz
v1.0.1: http://db.tt/e12VG4VM
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2012, 14:53:56 pm wysłana przez Bragi »
.

Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 12, 2011, 16:01:36 pm »
Mała aktualizacja. ;)

  • Zoptymalizowałem emotkę "xD". Lubiła się wyświetlać w najmniej oczekiwanych momentach, np. przy napisaniu "xx" i tworzyła błędy w oknie rozmowy po napisaniu określonych fraz.
  • Zbiór wzbogacił się o nową emotkę, mianowicie "^^".
  • Emotikony zostały podzielone na dwie wersje, różniące się znacznikami emotikon słownych, czyli np. "myśli" czy "facepalm". W wersji 1.0.1 emotikony tego typu są wyświetlane w znaczniku "::", natomiast w wersji 1.1.0 wyświetlane są w "<>". Przykładowo w pierwszym zestawie po napisaniu ":bezradny:" wyświetli nam się emotikona, a w drugim wyświetli się po napisaniu "<bezradny>".
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2011, 17:50:55 pm wysłana przez Bragi »
.

Offline mcb

  • Narybek
  • *
Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 13, 2011, 08:15:30 am »
Bardzo fajny zestaw. Do tego stopnia, że zacząłem go używać. :) Mam nadzieję, że w miarę potrzeby i wymagań wtyczki, wciąż będzie aktualizowany.

Offline Dikoo

  • Stylista
  • Narybek
  • *
    • Blog
Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 04, 2011, 16:46:55 pm »
To piwko jakieś takie... nieświeże :D

Ale ogólnie zestaw bardzo bardzo ładny :)
Minimalizm rlz

Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 06, 2011, 07:17:35 am »
Rzeczywiście ładne emotki, ale mam małe pytanie.
Czy jest opcja dorobienia emotki dla znaku "?" ?
Byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2011, 07:40:33 am wysłana przez Vaki »

Offline agneese

  • Narybek
  • *
Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 03, 2011, 15:26:16 pm »
Może taka malutka aktualizacja ?

Offline Lynn

  • Narybek
  • *
  • Jestem skrajnie wredna
Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 04, 2012, 07:23:53 am »
Takie świetne emotki, najlepsze z tej całej reszty a nie ma "hug" no po prostu super.
Jasne, przecież dwa fuckoffy muszą być dla prostactwa umysłowego co? Aby mogli wybierac z bycia mniej lub bardziej chamskim.

A swoją drogą wu112 wie o tym?

Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 04, 2012, 13:55:06 pm »
Brawa za interpretację dla tego inteligentnego pana! Nie ma to jak dobry hate przed południem.
Ja i tak używam max 5 emotikon, między innymi dlatego nie widzę sensu w aktualizacji. Nie robiłem tego dla siebie, poza tym chyba trochę zbyt serio traktujesz rzecz w tym temacie, czyli emotikone.

Wu112 o tym wiedział, jeśli mnie pamięć nie myli, a od dobrych kilku miesięcy są dostępne specjalnie dla WTW na jego blogu... http://wu112.pl/index.php?id=Addons/01-simple-emoticons Oczywiście wersja zaktualizowana o nowe emotikony i raczej bez błędów.

BTW, dodałem właśnie "hug" do napisanego przeze mnie zestawu (v1.1.1). Nie wiem jak mogłem tego nie zrobić wcześniej, przecież ludzie uwielbiają się tulić emotikonami w wiadomościach. Głupi i chamski ja.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2012, 14:54:57 pm wysłana przez Bragi »
.

Offline Lynn

  • Narybek
  • *
  • Jestem skrajnie wredna
Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 04, 2012, 17:36:33 pm »
Nie wiem kogo nazywasz "panem" ale raczej nie mnie. Rzeczywiście chamski, skoro wszystkich traktujesz jak facetów. Głupi to nie wiem. Nie wnikam.
Rzeczywiście ludzie "uwielbiają" się tulić emotikonkami, no ale przecież kazać sobie "spier**alać" ( by nie mówić odpier* się) aż dwiema czy trzema to już obowiązkowo, prawda? No i emoty piwa tez braknąć nie może! Nigdy w życiu! No bo jak to tak? Emotikony bez piwa czy wina?! o.O Nie do wyobrażenia co?
To już wolę wysłać komuś z bliskich, kto jest daleko  "tulaśka" niż napisać nawet nie lubianej osobie, że ma spieprzać na 10 różnych sposobów. A nazywanie rzeczy po imieniu ( bo nie nazwę osoby, która do kogokolwiek mówi, że ma spieprzać kwiatem inteligencji) nie czyni mnie hejterką ani trollem.

Ps. Może i dwa Hugi są, na liście, tyle, że nie widać ich w podglądzie ani po wysłaniu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2012, 17:51:56 pm wysłana przez Lynn »

Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 04, 2012, 18:17:02 pm »
Tym "hug" chciałem Ci tylko dać do zrozumienie, że to równie głupie jak "fuckoff" czy właśnie to piwo...
Wyrażanie w pełni swoich uczuć nie jest w żadnym wypadku przejawem małej inteligencji, w ogóle nie ma z tym nic wspólnego. To tylko Twoje zdanie. Emotikona "<pierdol_sie>" jest też oczywiście w oryginale od wu112, a jak bym mógł zmieniać oryginał.

PS. W przyszłości nie naskakuj na autora tematu, bo użył słów, których nie lubisz. Szkoda na to czasu i kompletnie nie wiem co chciałaś tym osiągnąć. Może po prostu dostosuj zestaw do własnych potrzeb? Mam wrażenie, że tak byłoby najlepiej. EOT


Nie mam problemu z widocznością "przytul". http://b.imgdrp.com/IBpj.png
Może to ktoś jeszcze potwierdzić?

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2012, 18:30:45 pm wysłana przez Bragi »
.

Offline Lynn

  • Narybek
  • *
  • Jestem skrajnie wredna
Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 04, 2012, 19:42:39 pm »
Popracuj nad czytaniem ironii.
Nie mogę edytować paczki emotikon. Byłoby to naruszenie praw autorskich wu112.
Skoro hug jest równie głupie jak piwo ( z czym się zgadzam) to dlaczego piwo i wino są w paczce, a hug nie ma?
A raczej jest, ale wyświetla się jako <przytul> a nie emotka w oknie po wysłaniu.




Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 04, 2012, 21:24:25 pm »
Wyślij pisemną prośbę o edycję kilku wierszy w pliku XML, zawsze jest jakaś szansa, że się zgodzi.
Widocznie półtora roku temu nie sądziłem, że komuś może się to przydać lub nie było tych emotikon lub po prostu przegapiłem ten szczegół. Skąd mam wiedzieć.

Zobacz czy używając zestawu z bloga wu112 również masz ten problem.
.

Offline Lynn

  • Narybek
  • *
  • Jestem skrajnie wredna
Odp: Best Simple emoticons
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 05, 2012, 10:50:56 am »
Jesteś tylko człowiekiem nie zarzucam Ci braku umiejętności/kompetencji, ignorancję czy olewactwo by zrobić na odwal. Po prostu - zgłaszam błąd, że emota się nie wyświetla.
Zainstalowałam paczkę bezpośrednio od wu112. Działa.
Dziękuję za pomoc. Przynajmniej próbowałeś.