Autor Wątek: Wygląd komunikatora [screeny, pytania, problemy]  (Przeczytany 96059 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mirtin

  • Narybek
  • *
Odp: Wygląd komunikatora [screeny, pytania, problemy]
« Odpowiedź #360 dnia: Stycznia 31, 2013, 19:25:45 pm »
Ach ten WinAPI :D
Co do 1 - wydaje mi się, że odpowiedzialne jest za to ustawienie systemowe "Obiekty 3W (trójwymiarowe)"

Offline Malpa

  • Narybek
  • *
  • Bezzębny Zombie
    • moje smieci
Odp: Wygląd komunikatora [screeny, pytania, problemy]
« Odpowiedź #361 dnia: Lipca 15, 2013, 01:28:17 am »

Gdzie moge zmienic tlo telefonu (skype)?

Szukalem po katalogach usera/wtw ale doszukac sie nie moge pliku z grafika.

@Armorek
Znalazlem wkoncu grafike w Theme ale... ja juz mam wlasna w userTheme, czyli tak na dobra sprawe na dluzsza mete nie da rady narazie zmienic (tj da rade; do nastepnego update'u wtw). Szkoda.
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2013, 09:04:15 am wysłana przez Malpa »

Odp: Wygląd komunikatora [screeny, pytania, problemy]
« Odpowiedź #362 dnia: Lipca 19, 2013, 22:37:13 pm »
zobacz do grafiki z userTheme albo w theme, jak nie masz danej grafiki w theme to skopiuj do userTheme i zmień

Odp: Wygląd komunikatora [screeny, pytania, problemy]
« Odpowiedź #363 dnia: Lipca 20, 2013, 15:42:22 pm »
 Malpa nie edytuj postów odpowiadając bo potem nie wiadomo czy odpisałeś i na co i komu. Jak nie masz jakiejś grafiki w userTheme  to wtw szuka jej w Theme, jak jest to grafika o innej nazwie to zrób taki sam plik u siebie w userTheme. A jeżeli masz już taki sam plik (taką samą nazwę pliku) w userTheme a wtw czyta ją z Theme to już jakieś niedopatrzenie.

Offline szpon5

  • Narybek
  • *
Odp: Wygląd komunikatora [screeny, pytania, problemy]
« Odpowiedź #364 dnia: Marca 06, 2014, 20:46:38 pm »
Witam serdecznie. Mam wgrany ten styl listy kontaktów. Jest tam tak ustawione, że belki grup mają jeden kolor zdefiniowany przez styl. Kiedy zmieniam kolor przez PPM-->Opcje grupy, to on nie zmienia się dla nieaktywnej belki. Ten zmieniony w opcjach kolor, jest widoczny tylko wtedy, kiedy kliknę na belkę grupy.

Jak zrobić, żeby było tak jak w domyślnym stylu WTW. Czyli, że zmieniam kolor belki w Opcjach grupy i belka jest cały czas w tym kolorze?

Taka mała prośba. Bardzo proszę nie podawać gotowego pliku contactList, tylko wyjaśnić, co muszę w nim zmienić, żebym wiedział na przyszłość.

Offline Bono

  • Narybek
  • *
Odp: Wygląd komunikatora [screeny, pytania, problemy]
« Odpowiedź #365 dnia: Kwietnia 24, 2014, 16:56:18 pm »
Witam, pytanko - jak zrobić by pliczek tła w css (background) był skalowany do rozmiaru okna? (okno czatu)

Offline zhvir

Odp: Wygląd komunikatora [screeny, pytania, problemy]
« Odpowiedź #366 dnia: Kwietnia 24, 2014, 17:03:26 pm »
To se ne da

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline quniq

  • Narybek
  • *
Odp: Wygląd komunikatora [screeny, pytania, problemy]
« Odpowiedź #367 dnia: Stycznia 23, 2016, 10:44:11 am »
Hejo!
Zainstalowałem skórkę okna rozmowy i nie mogę przywrócić wyglądu domyślnego.  Pewnie wałkowane 100x na forum, ale ja jakiś ślepy muszę być. . .
Jak wrócić do wyglądu domyślnego?