Autor Wątek: Stara ikonka WTW .... ?  (Przeczytany 20879 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline zhvir

Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 22, 2012, 17:52:32 pm »
napisałem że mogę pomóc przerobić logo na krzywe wektorowe a nie że będę się bawił w grafice rastrowej ;P
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline ba2

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • #wtw Live Chat Resident
    • #wtw @ QuakeNet^IRC
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 23, 2012, 09:26:54 am »
Domas, o to Ci chodzi?
#wtw Live Chat Resident

Offline Shu

  • Narybek
  • *
    • KLUB BMW SZCZECIN
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 23, 2012, 11:18:34 am »
nowa ikona komunikatora - straszy
wygląda jak jakiś avast lub inny wirus

Offline unbreak

  • Narybek
  • *
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 23, 2012, 12:06:38 pm »
Zgadzam sie, nowa ikonka jest tragiczna, ale to może przez jej jakość, w win7 wygląda beznacziejnie...

Twiztid Tribe?

Offline hyper_2002

  • Narybek
  • *
    • Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 23, 2012, 12:37:10 pm »
tak to prawda... 16x16 ikonka wygląda baardzo źle . Ale chyba nie ma co liczyć na zmiany... Szkoda . Niebieska chmurka lepiej oddawała charakter WTW , tutaj jakieś skojrzaenia niepotrzebne z programami konkurencji .

Offline VeeKing

  • Narybek
  • *
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 23, 2012, 12:48:05 pm »
mnie sie podoba :) jeszcze tylko jakis standardowy layout pomarańczowo biały i w tle listy kontaktów zamiast tych wzorków moze półprzezroczyste logo takei jak to kilka postów wyzej :) ewentualnie korzystac z jednego (tzn wybrac standardowe) albo ta pomaranczowa 'chmurka' albo ten 'shuriken' :D

Offline hyper_2002

  • Narybek
  • *
    • Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 23, 2012, 13:04:58 pm »
i jeszcze kilka reklam na dzień dobry xd

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 23, 2012, 13:30:12 pm »
@VeeKing taaaa.... to weź od razu przejdź na GG, będziesz miał wszystko to, o czym piszesz :-/ coś mam dziwne przeczucie, że WTW idzie właśnie w komercję i niedługo przekształci się w wielokolorową choinkę :-/ Kaw stwierdzi, że to nie to, co chciał i zrobi kolejny ascetyczny komunikator :D

Offline unbreak

  • Narybek
  • *
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 23, 2012, 13:40:14 pm »
Już nie przesadzajcie, ledwo się zmieniła ikonka a Wy już o komercji mówicie....
Wygląd okna można sobie samemu zmienić wg uznania.
Twiztid Tribe?

Offline RetnaX

  • Narybek
  • *
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 23, 2012, 14:03:05 pm »
Zamieszczam tutaj stare ikonki WTW : http://dl.dropbox.com/u/23530096/wtw/ikonki.rar

Aby zmienić ikonki w komunikatorze wystarczy wejść w folder instalacyjny WTW a następnie Components ----> Theme i tam wypakować ikonki :P

Edit 23.05.12 17:37 :

Poprawka - Włączamy WTW ----> klikamy w menu WTW -----> Otwórz lokalizacje profilu ----> Przechodzimy do userTheme i tam wklejamy ikonki :P Aby były one widoczne restartujemy komunikator :P
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2012, 15:39:38 pm wysłana przez Xanter »

Offline zhvir

Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 23, 2012, 14:41:36 pm »
@xanter dlaczego źle doradzasz innym użytkownikom? nie wiesz gdzie należy kopiować niestandardowe dodatki wizualne, w tym ikonki?
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline RetnaX

  • Narybek
  • *
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 23, 2012, 15:29:37 pm »
No dobra pomyliłem lokalizację ^^ Włączamy WTW klikamy w menu WTW -----> Otwórz lokalizacje profilu ----> Przechodzimy do userTheme i tam wklejamy ikonki :P Aby były one widoczne restartujemy komunikator :P
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2012, 15:39:47 pm wysłana przez Xanter »

Offline VeeKing

  • Narybek
  • *
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 25, 2012, 18:42:33 pm »
@Muminoslaw: w GG będę miał pomarańczowy layout i logo WTW??? ciekawe... Musze sprawdzić xD

Poza tym gdzie Ty widzisz w GG logo w tle listy kontaktów i pomarańczowy layout??

Offline lefu

  • Narybek
  • *
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 11, 2012, 22:12:16 pm »
oczywiście że można zmienić ikonę - na dowolną możliwą :)

Offline wtx

  • Narybek
  • *
    • Gracze dla Graczy
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 22, 2012, 16:22:45 pm »
Cytuj
Zgadzam sie, nowa ikonka jest tragiczna, ale to może przez jej jakość, w win7 wygląda beznacziejnie...
używasz modyfikowanego wyglądu windowsa. na normalnej (domyślnej) wielkości paska jest ok :) może po prostu nie mieścisz się w granicach trendu :P

edit:
u mnie dobrze to wygląda :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2012, 17:06:41 pm wysłana przez wtx »

Offline Tomplus

  • Młodzież
  • **
    • Polish SWOS Center
Odp: Stara ikonka WTW .... ?
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 07, 2013, 16:51:08 pm »
Mam nadzieję że nikt się nie obrazi jak po roku odgrzebię temat, a nie chce pisać nowego aby dołączyć do dyskusji :p

Mnie nowe logo się podoba, acz wolałbym aby było w kolorystyce niebieskiej. Jednakże sam kształt jak jest duże to pasuje sugeruje mi po prostu MULTICHAT co się zgadza, a chmurka ... jeszcze lepiej... chmurka która może zasłonić i odsłonić słoneczko (czyli GG) :D Nie wiem czy własnie to chodziło po głowie designerom ale wyobraźnię to oni mieli :)