Autor Wątek: Skórka dla WTW  (Przeczytany 15956 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dzg

  • Narybek
  • *
Skórka dla WTW
« dnia: Stycznia 18, 2010, 01:17:09 am »
Witam, przeglądałem forum i nie znalazłem żadnych pełnych kompozycji dla WTW. Są dla listy kontaktów i rozmowy, ale zawierającego kompleksowy wygląd komunikatora nie znalazłem. Nie wiem czy to niedopatrzenie czy po prostu takich nie ma.

Przyznam szczerze, że z WTW korzystam dopiero jeden dzień i sam komunikator wygląda bardzo estetycznie, ale brakuje mi tutaj możliwości wyboru jeśli chodzi o jego wygląd. W chwilowym napadzie nudy (wiadomo sesja idzie) postanowiłem naskrobać sobie skin do WTW zawierający okno główne i okno rozmowy komunikatora.

Wygląda on tak: http://i.imgur.com/uPk4C.jpg

I moje pytanie brzmi, czy jest możliwość by tak wyglądającą skórkę "podpiąć" pod WTW? Wiem, że widok listy kontaktów i konwersacji to nie problem. Ale zastanawiam się nad resztą.

Jeśli tak to może ktoś chciałby się tym zająć, albo dał jakieś wskazówki?

Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
Re: Skórka dla WTW
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 18, 2010, 06:28:29 am »
nie ma czegoś takiego jak skórki dla wtw. są, tak jak napisałeś style rozmowy, style listy kontaktów, ikonki.
reszta okna wtw zależna jest od kompozycji systemu (tak samo jak np. w foobarze). na screenie autor używa pewnie jakiegoś stylu dla xp (a może to vista/seven?)

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: Skórka dla WTW
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 18, 2010, 09:41:55 am »
Cytuj
na screenie autor używa pewnie jakiegoś stylu dla xp (a może to vista/seven?)

Nope. Czytanie ze zrozumieniem sie klania ;)

Cytuj
W chwilowym napadzie nudy (wiadomo sesja idzie) postanowiłem naskrobać sobie skin do WTW zawierający okno główne i okno rozmowy komunikatora.

Wygląda on tak: http://i.imgur.com/uPk4C.jpg
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
Re: Skórka dla WTW
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 18, 2010, 21:00:04 pm »
ok sory, przeczytałem co drugie zdanie z posta i stwierdziłem, że dzg znalazł gdzieś w sieci taki screen i pyta jak taki efekt osiągnąć ;)
mój błąd.