Autor Wątek: ikonki transportów  (Przeczytany 2835 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Greybrow

  • Narybek
  • *
    • Między innymi makabra
ikonki transportów
« dnia: Września 03, 2010, 23:20:37 pm »
Czy (lub jak) jest możliwe przypisanie osobnych ikonek na liście kontaktów do transportów jabbera (gg/icq/itp)?
Przeszukałem forum/wiki/faq i nie znalazłem nic co mogło by być pomocne

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: ikonki transportów
« Odpowiedź #1 dnia: Września 04, 2010, 14:14:32 pm »
Nie da się.

Offline swistak85

  • Narybek
  • *
Odp: ikonki transportów
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 08, 2010, 22:37:35 pm »
Jeżeli dobrze zrozumiałem Greybrow to chodzi mu o to samo co mnie czyli:
Że mam np. dwa protokoły XMPP: Gmail i Facebook i chce żeby każdy miał swój zestaw ikon.
Też szukałem na to pytanie odpowiedzi tu ją znalazłem i w tym momencie udowadniam że Kaworu się myli mówiąc że: " Nie da się." bo ja mam tak zrobione że się da ;]
A teraz opiszę jak:
1)Wchodzimy do folderu ..\profiles\%user%\

2)patrzymy jak się nazywają pliki protoXMPP_*.config gdzie _* oznacza nazwę nadaną kolejnemu protokołowi XMPP u mnie to jest protoXMPP.config (odpowiedzialne za facebook) oraz protoXMPP_Gmail.config
3)Wchodzimy do folderu ..\profiles\%user%\userTheme\ gdzie tworzymy folder o nazwie ..\setXMPP_*\ w moim przypadku ..\setXMPP_Gmail\ co w nich ma być każdy wie ;]
Ot zrobione. Mi śmiga jak marzenie.

PS. Mam nadzieje że to o to chodziło Greybrow jeśli nie i jest to gdzieś indziej opisane to przepraszam.

Offline Tribiasz

Odp: ikonki transportów
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 09, 2010, 09:13:58 am »
O tym co piszesz to każdy wie, mu chodziło o oddzielne ikonki dla transportów (a nie protokołów).
Jak masz wstawione dwa transporty (np. ICQ i MSN) na protokole XMPP a serwerze wtw.im, to każdy z w/w transportów ma ikonkę przydzieloną do XMPP - wtw.im, a nie ikonkę ICQ czy MSN. Aby to lepiej zobrazować patrz na screena :)

« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2010, 14:55:43 pm wysłana przez zhvir »
JAK COŚ PILNEGO TO PISZ: