Autor Wątek: "przemyt" opcji wtw w instalatorze stylu  (Przeczytany 3144 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wtx

  • Narybek
  • *
    • Gracze dla Graczy
"przemyt" opcji wtw w instalatorze stylu
« dnia: Czerwca 22, 2012, 16:32:35 pm »
Witam,
Do tej pory radziłem sobie bez pisania postów (duża zasobność tego forum <3 ). Na statystyki nie ma co patrzeć bo często nie byłem zalogowany... ale nie o tym. Jakoś teraz nie mogłem znaleźć nic na mój temat.

Stworzyłem styl wtw dla pewnej społeczności jednak dla pełnej koncepcji mojego wyglądu zachodzi potrzeba włączenia/wyłączenia pewnych opcji w ustawieniach lub konsoli np. widoczność paska przewijania, czy format nagłówka okna głównego. Istnieje możliwość automatycznej zmiany tego typu opcji po zainstalowaniu stylu (jako .wtwext) Jeśli nie to może w przyszłości ?

Offline zhvir

Odp: "przemyt" opcji wtw w instalatorze stylu
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 22, 2012, 18:32:44 pm »
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline wtx

  • Narybek
  • *
    • Gracze dla Graczy
Odp: "przemyt" opcji wtw w instalatorze stylu
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 24, 2012, 11:54:06 am »
tamto czytałem :) ale w takim razie chyba czegoś nie rozumiem. w jaki sposób za pomocą tamtych plików mam wymusić konkretny napis w nagłówku okna ?

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: "przemyt" opcji wtw w instalatorze stylu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 26, 2012, 11:14:48 am »
Z tego co rozumiem chodzi o wgranie konkretnego setu opcji albo bardziej na bardziej na polski zestawu ustawień
Tego się w ten sposób nie da zrobić bo musiał byś modyfikować inne pliki niż są osiągalne  .wtwext
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline wtx

  • Narybek
  • *
    • Gracze dla Graczy
Odp: "przemyt" opcji wtw w instalatorze stylu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 06, 2012, 12:30:30 pm »
dokładnie. po zainstalowaniu stylu mielibyśmy od razu namieszane w opcjach programu :D może kiedyś w przyszłości ?

Offline stan

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • aka ^jozhua
Odp: "przemyt" opcji wtw w instalatorze stylu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 06, 2012, 13:08:34 pm »
na pewno przydałaby się taka opcja, modyfikacja konfiguracji użytkownika. chociaż z drugiej strony byłby mniejsze bezpieczeństwo instalacji stylów/dodatków i niedoświadczony użytkownik nie wiedziałby dokładnie jakiej ingerencji może się spodziewać
Kanał #wtw na irc.quakenet.org oraz na irc.freenode.net @st4n

Offline wtx

  • Narybek
  • *
    • Gracze dla Graczy
Odp: "przemyt" opcji wtw w instalatorze stylu
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 06, 2012, 16:01:23 pm »
dlatego można by ograniczyc zakres modyfikacji dla np tylko opcji wyglądu czy niektorych komend konsoli.

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: "przemyt" opcji wtw w instalatorze stylu
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 06, 2012, 17:55:41 pm »
a później byłoby "a bo ja miałem tak i tak i mi działało i się podobało a tu nagle przestało i się zmieniło, co się dzieje? :O". dolicz do tego jest zmianę stylu na inny (i w związku z tym... cofnięcie zmian wprowadzonych poprzednim dodatkiem? wyzerowanie do defaulta?). *jeśli* można by było takie opcje zmieniać, to należałoby wypuszczać paczki ze zmianą i bez zmian opcji, a najlepszy byłby instalator dodatków, w którym można by było zaptaszkować sobie, jakie konkretnie zmiany by się chciało. a to jest totalnie ponad wartość wprowadzenia takiej zmiany i opis co zrobić dodatkowo w opcjach, by czyjeś wtw wyglądało jak autor zamierzał, jest wystarczający.