Autor Wątek: Znikanie kontaktu z listy kontaktów  (Przeczytany 3436 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline pawel_mu

  • Narybek
  • *
Znikanie kontaktu z listy kontaktów
« dnia: Września 15, 2009, 14:36:04 pm »
Witam
Mam problem ze znikaniem nowododanego kontaktu GG z listy po restarcie WTW. Żeby kontakt został muszę wyeksportować listę na serwer i zaimportować ją. Problem ten występuje od początku mojej przygody z WTW, również w aktualnej kompilacji 819 x64 (i dwóch poprzednich "oficjalnych" wydaniach które miałem).

Mam jeszcze dodatkowe pytanie: w którym miejscu przechowywana jest lista blokowanych numerów GG? Czy zapisana jest na serwerze, czy też w komunikatorze i zgłaszana do serwera przy każdym logowaniu? W Konnekcie była lista blokowanych numerów, miałem ją dość pokaźną. Jak to wygląda w WTW? Gdzie znajduje się lista blokowanych osób?

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: Znikanie kontaktu z listy kontaktów
« Odpowiedź #1 dnia: Września 15, 2009, 14:41:56 pm »
Mam jeszcze dodatkowe pytanie: w którym miejscu przechowywana jest lista blokowanych numerów GG? Czy zapisana jest na serwerze, czy też w komunikatorze i zgłaszana do serwera przy każdym logowaniu? W Konnekcie była lista blokowanych numerów, miałem ją dość pokaźną. Jak to wygląda w WTW? Gdzie znajduje się lista blokowanych osób?

Opcje -> Ignorowanie
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Znikanie kontaktu z listy kontaktów
« Odpowiedź #2 dnia: Września 15, 2009, 15:12:52 pm »
W folderze profilu masz pliki z rozszerzeniem roster (xml);
Ignorowanie... Opcje -> Wtyczki -> Ignorowanie (jesli masz włączone);

Offline pawel_mu

  • Narybek
  • *
Re: Znikanie kontaktu z listy kontaktów
« Odpowiedź #3 dnia: Września 15, 2009, 15:15:51 pm »
No tak, ale ta lista jest pusta, a w Konnekcie miałem z kilkadziesiąt blokowanych numerów.
Czyli ta lista jest zapisywana w komunikatorze, nie na serwerze? Da się to jakoś przenieść inaczej niż przepisując pojedynczo?

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Znikanie kontaktu z listy kontaktów
« Odpowiedź #4 dnia: Września 15, 2009, 15:18:47 pm »
Nie ma niczego do importu listy zablokowanych.
Lista GG jest w komunikatorze, mozna zaimportowac z formatów GG. A zapisanie listy po dodaniu kontaktu mysle, dodać mozna.

Offline pawel_mu

  • Narybek
  • *
Re: Znikanie kontaktu z listy kontaktów
« Odpowiedź #5 dnia: Września 21, 2009, 16:13:38 pm »
A zapisanie listy po dodaniu kontaktu mysle, dodać mozna.
Dziękuję, to w nowej wersji działa dobrze :). Ale przydałoby się jeszcze to samo przy usuwaniu kontaktu, bo po restarcie powraca na listę.