Autor Wątek: Problem z uruchamianiem WTW  (Przeczytany 54650 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #180 dnia: Marca 20, 2011, 09:53:26 am »
Czy poza rozwiązaniem istnie windowsowym ze zgodnościami Ojcze Dyrektorze coś jesteś w stanie tu zrobić? Zauważyłem, że im nowsze wtw tym częściej nie pojawia mi się ikonka w trayu ;p

Offline Mordant

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 07, 2011, 16:58:59 pm »

Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 08, 2011, 10:27:02 am »
To ja tutaj powrócę do błędu z początku, wtw po zamknięciu pozostawia proces, którego nie idzie zamknąć w żaden możliwy sposób (menedżer/taskkill/proces explorer itp)
System Windows 7 x64 Enterprise,
Wersja exe WTW x86 - 0.8.6.2545
MD5 checksum: A0FEFDDD90312B6CFA7CE1C64629C179
Ustawiony profil : Globalny
Atywirus : NOD32
Firewall : pc tools
Wersja IE : 9.0.8112.16421 x64

Screen z menedżera (proces już wisi) :
http://anonym.to/?http://lookpic.com/c1/i2/3815/0i6ZDL.jpeg
Przy ponownej próbie odpalenia widzę to :
http://anonym.to/?http://lookpic.com/c1/i2/1035/NaQz9ZJe.jpeg
Wtyczki :
http://anonym.to/?http://lookpic.com/c1/i2/629/SiEo5ob.jpeg
Extension :
http://anonym.to/?http://lookpic.com/c1/i2/2215/K78MD1EY.jpeg

Moje spostrzeżenia są takie, że ktoś zje... robiąc profile globalne. Przy x64 zainstalowanym miałem to samo - jednak pomógł profil lokalny...

Pomysły jak to z'fix'ować z tą konfiguracją?

Offline kowdi

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 18, 2011, 12:25:49 pm »
Co do problemu z włączaniem WTW dodam tyle, że u mnie na Win7 x64 problem występuje, nawet od razu po włączeniu systemu, czyli nie po wyłączeniu wtw i ponownym włączeniu. Zauważyłem, że problem występuje, kiedy włączam najpierw program Everest, a potem WTW. Jak włącze najpierw WTW to problemu nie ma. Sprawdzone w 99,9% przypadków u mnie. Może to pomoże jakiś konflikt odnaleźć lub przynajmniej wywołać ten problem u kogoś, kto wiedziałby gdzie i co szukać, aby to naprawić :)

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 18, 2011, 17:25:55 pm »
Pewnym rozwiązaniem jest utworzenie drugiego profilu (może być pusty), tyle, że wtedy przy starcie trzeba dodatkowo wykonać dwuklik by wybrać ten właściwy.

Wszystkie problemy z uruchamianiem (również ponownym) zanikły u mnie od ręki, nic się nie wiesza, jest cacy :P
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline zhvir

Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 18, 2011, 19:01:32 pm »
a zamiast klikać nie wystarczy ustawić w klonowanie profilu?
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 18, 2011, 22:40:04 pm »
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli ;)

W każdym razie z ciekawości usunąłem ten drugi pusty profil i okazało się, że WTW działa poprawnie, proces przy ponownym uruchomieniu nie wisi. Także problem (u mnie) nieaktualny z czego się niezmiernie cieszę.
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline Minstrel

  • Narybek
  • *
  • art junkie
    • deviantART gallery
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 21, 2011, 11:08:08 am »
W życiu nie wpadłbym, że rozwiązanie tego problemu na W7 x64 leży po stronie profilu. Ogromne podziękowania dla luk47. Sytuację ratuje również najzwyklejsze utworzenie nowego folderu w katalogu profili (-ów ?), co po ponownym odpaleniu WTW skutkuje ukazaniem się pola wyboru między profilami. Następnie wystarczy tenże świeżo utworzony folder usunąć i po problemie :)

Offline Domas3

  • Narybek
  • *
WTW się nie uruchamia :/
« Odpowiedź #188 dnia: Maja 18, 2011, 14:29:08 pm »
Cały czas przy uruchomieniu wyskakuje mi Crasch Report. Nie chce sie uruchomić próbowałem usuwać, nawet instalować wersje nightly i nic :/ Zaczęło się od zainstalowania nowej wersji Adobe Flash (10.3) przycięło mi całego laptopa i zaczęło coś piszczeć to wyłączyłem :P
Help!

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #189 dnia: Maja 18, 2011, 20:20:39 pm »
Masz uszkodzone biblioteki. Możesz próbować odpalić "sfc.exe /scannow" (pod cmd z uprawnieniami admina);

Offline tobix10

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #190 dnia: Maja 20, 2011, 09:38:01 am »
Wczoraj zainstalowałem Comodo IS i dzisiaj miałem problem z zawieszającym się oknem wyboru profilu. Teraz wszystko gra, a wystarczyło dodać wtw.exe do zaufanych aplikacji w Defense+. Tak dokładnie to miałem wtw w zaufanych, ale w "zasady bezpieczeństwa komputera" ustawiona była(reguły Defense+ -> wtw) opcjaużyj własnej reguły, trzeba zmienić na predefiniowaną: zaufana aplikacja.

Mój system to Windows 7 x64 Professional.

Offline Domas3

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #191 dnia: Maja 20, 2011, 13:29:39 pm »
Masz uszkodzone biblioteki. Możesz próbować odpalić "sfc.exe /scannow" (pod cmd z uprawnieniami admina);

Sfc.exe nie pomogło. Znalazłem w czym tkwi problem .archive -> database.sq3. Stary skopiowałem i wrzuciłem tam nowy plik database. Tylko szkoda mi archiwum.. :/ nie da się go jakoś uratować?

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #192 dnia: Maja 20, 2011, 13:32:51 pm »
Druga (poza mną) osoba, która spsuła archiwum/sql lite :D.

Offline Domas3

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #193 dnia: Maja 20, 2011, 13:42:39 pm »
A naprawiłeś go chociaż albo cuś xD
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2011, 13:29:55 pm wysłana przez Domas3 »

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #194 dnia: Maja 20, 2011, 13:57:37 pm »
Tak, w koszu.

Offline Raistlin

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #195 dnia: Maja 27, 2011, 09:27:09 am »
Co do problemu z włączaniem WTW dodam tyle, że u mnie na Win7 x64 problem występuje, nawet od razu po włączeniu systemu, czyli nie po wyłączeniu wtw i ponownym włączeniu. Zauważyłem, że problem występuje, kiedy włączam najpierw program Everest, a potem WTW. Jak włącze najpierw WTW to problemu nie ma. Sprawdzone w 99,9% przypadków u mnie. Może to pomoże jakiś konflikt odnaleźć lub przynajmniej wywołać ten problem u kogoś, kto wiedziałby gdzie i co szukać, aby to naprawić :)
Potwierdzam, u mnie podobnie.

Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #196 dnia: Maja 27, 2011, 22:06:37 pm »
Kurczę, mam ten sam problem co Domas3 i po odpowiedziach widzę że mam ciepło :(

Ale może opiszę "jak się tego dopuściłem"... mianowicie od kilku(nastu) dni jakieś moce nieczyste trapią mi kompa - wiesza się (łapie freeza) bez wyraźnego powodu, a obecnie nie mam czasu dochodzić czemu. Potem leci chkdsk c: i oczywiście masa bieżących plików w kubeł :/
Kilka razy poleciała mi m.in. konfiguracja WTW (btw jak przywrócić pasek menu? bo teraz coś nie chce polecieć ponownie :P ) ale nigdy nie miałem problemów z archiwum (mam i miałem ustawiony najbezpieczniejszy sposób zapisu jeśli to coś zmienia). Aż ostatnio zaczęły mi wyskakiwać błędy traktujące o nie zapisaniu wiadomości do archiwum, a teraz zaraz po podłączeniu do jakiejś sieci leci crash (domyślam się że ktoś coś do mnie pisze)...

Jest jakiś sposób na naprawę tego nieszczęsnego archiwum? Kurczę...związałem się emocjonalnie z tym plikiem, a pusty to nie to jednak - te 88MB naprawdę robi mi różnicę... :(

Może da radę zrobić coś w trybie offline? Albo jakieś narzędzie do naprawy sq3? Może chociaż import z tego pliku...? Cokolwiek no!

Offline tedi

  • Zarodek
Brak logowania przy autostarcie
« Odpowiedź #197 dnia: Lipca 31, 2011, 19:07:34 pm »

Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #198 dnia: Grudnia 18, 2011, 15:17:17 pm »
U mnie WTW w ogóle nie chce się uruchomić. A jeszcze rano dobrze działało. Co się obraziło, czy co? Ani wersja Beta, ani stabilna. Usunięcie profilu nie pomaga. Uruchomienie programu z "-debug" nie pomaga, ponieważ ta konsola robi zwieche i tyle. Żadnego tekstu tam nie ma, puste okienko. Skopiowanie profilu z kopii zapasowej, ale usunięcie samego archiwa nie pomaga. Teraz jestem zmuszony siedzieć na tym "AQQ", bo GG to raczej nie mam odwagi zainstalować.

Offline przemhb

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z uruchamianiem WTW
« Odpowiedź #199 dnia: Listopada 06, 2014, 21:37:09 pm »
W moim przypadku WTW 1.2.0.4424 na Win7x64 wisiało w procesach po zamknięciu i musiałem je ubijać za każdym razem.

Problem był spowodowany błędem we wtyczce wtwListTabs, który powodował, że WTW po wyłączeniu dalej działało jako proces. Okna wprawdzie nie można było przywołać, ale najwyraźniej proces wyłączania WTW utykał. Każdorazowo musiałem WTW ubijać.

Po wyłączeniu w.w. wtyczki problem ustąpił. Podobnie jak wiszenie WTW w procesach.
(Może ta informacja się komuś przyda mimo, że wątek całkiem już stary).