Autor Wątek: Problem z Archiwum  (Przeczytany 2574 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mario

  • Narybek
  • *
Problem z Archiwum
« dnia: Stycznia 19, 2011, 18:36:49 pm »
Witam

Używam komunikatora w domu i w pracy, mam go zainstalowanego na 2 kompach. Żeby posiadać aktualne archiwum ze wszystkimi rozmowami kopiuje sobie pliki z ".archive".
Zwykle działa to bez problemu, niestety czasem dostaje komunikat "Wystąpił problem (sqlite spowodował wyjątek) podczas zapisu do archiwum ". Wtedy muszę skopiować cały katalog mojego profilu, i nie ma problemu z dostępem do archiwum. Dość dziwna jest ta sytuacja, bo gdyby ktoś chciał przeinstalować komunikatora to niestety nie będzie mógł go później podpiąć zapisanego archiwum.
Dlatego przydała by się jakaś opcja do importu i exportu archiwum, lub informacja jakie jeszcze pliki powinienem kopiować oprócz tych z katalogu .archive, czy są to :
- database.info
- db_index.info
- addons.sqlite
- utlInfo.sqlite

Offline mucha

  • Senior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: Problem z Archiwum
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 19, 2011, 18:50:24 pm »
Ja taki błąd dostaję czasami bez kopiowania czegokolwiek, jak się zrestartuje komunikator to potem wszystko działa. To może być wina, którejś ze wtyczek, używasz archStatusLog?

Odp: Problem z Archiwum
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 19, 2011, 21:34:25 pm »
WTW używam na legalnym Windows 7 Pro x64

Offline mucha

  • Senior Developer
  • Młodzież
  • *
Odp: Problem z Archiwum
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 19, 2011, 21:41:44 pm »
No te informacje to akurat pokazują się ZAWSZE i są pozostawione dla debug'u, chociaż jeśli używasz tej wtyczki to ona jest prawdopodobnie winowajcą bo tylko ona zapisuje coś do archiwum. Będzie poprawione kiedyś...

Offline mario

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z Archiwum
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 20, 2011, 04:45:58 am »
Ja taki błąd dostaję czasami bez kopiowania czegokolwiek, jak się zrestartuje komunikator to potem wszystko działa. To może być wina, którejś ze wtyczek, używasz archStatusLog?

Nie nie używam tej wtyczki


http://bugtraq.k2t.eu/view.php?id=1353

u mnie komunikat błędu jest inny, nie tyle że nie można zapisac rozwowy co wogóle jest problem z dostępem do archiwum (przejżeć go też nie można) "Wystąpił problem (sqlite spowodował wyjątek) podczas zapisu do archiwum "