Autor Wątek: Powiadomienie o nowej wiadomości  (Przeczytany 1495 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paul

  • Narybek
  • *
Powiadomienie o nowej wiadomości
« dnia: Lipca 28, 2010, 21:42:31 pm »
Od kilkunastu dni mam z tym kłopot i niestety nic nie znalazłem, otóż program nie reaguje na zmianę opcji o powiadomieniu o wiadomości, uparcie otwiera okno rozmowy, nie chce pokazywać ikonek w trayu ani standardowych powiadomień, efektem jest to że pisząc w jednym oknie aktywuje sie drugie i pisząc z rozpędu wysyłam wiadomość do nie tej osoby co trzeba, to samo jest jak piszę sobie na forum, ktoś wysyła i zanim spojrzę na monitor już ma wykład o sprawdzaniu świec w silniku :|

Co ciekawe wszystko działa normalnie gdy żadne okno rozmowy  nie jest otwarte, pierwsze powiadomienie ładnie chmurką wyskakuje. Jeżeli jakakolwiek rozmowa jest już zaczęta to robi się kłopot.

Początkowo nic takiego się nie działo, musiało się kopnąć po którejś aktualizacji, niestety nie zwróciłem uwagi po której bo robie wszystkie i nie patrzę na szczegóły.

Dodam że to Win7 x64.

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Powiadomienie o nowej wiadomości
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 29, 2010, 20:10:18 pm »
Oczywiście masz prawa do zapisu plików w miejscu, gdzie trzymasz profil? Czytaj - jeżeli zmienisz inne opcje, to one działają po ponownym uruchomieniu WTW?
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline Paul

  • Narybek
  • *
Re: Powiadomienie o nowej wiadomości
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 30, 2010, 14:38:36 pm »
inne opcje działają normalnie, co ciekawe zauważyłem że nie zawsze mi wywala na główną raz na kilkanaście wiadomości nie daje znaku życia w ogóle. Czasem też jak włącze wtw nie dostaje wiadomości, a zobacze je dopiero jak otworze jakieś okno rozmowy  to wyskakują mi zakładki z tymi którzy do mnie pisali.

Prawa admina oczywiście mam na systemie, i bądź tu mądry :|