Autor Wątek: Pola do edycji w build 2470  (Przeczytany 4630 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline j000

Pola do edycji w build 2470
« dnia: Stycznia 16, 2011, 09:20:38 am »
Coś niedobrego mi się zrobiło po aktualizacji WTW do wersji z wczoraj (15.01).
Mam niestandardowy motyw w win7 x64, ale wszystko działa. W poprzedniej wersji WTW też było dobrze. A teraz krawędzie pól do edycji są rysowane grubą czarną kreską, jak w nie kliknę albo najadę myszką to czasem są przerysowywane dobrze, czasem nie. Powinno wyglądać tak, jak górna połowa w Potwierdź hasło.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Pola do edycji w build 2470
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 16, 2011, 14:52:30 pm »
Nie bez powodu Microsoft udostępnia autoryzowane skóry, a wszystkie inne są hackowaniem niezgodnym z licencją na ktorą się zgodziłeś podczas instalacji Windowsa ;p

Offline j000

Odp: Pola do edycji w build 2470
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 16, 2011, 16:08:33 pm »
Skóry do siódemki?! Serio?! Gdzie? Za ile?
Taaa... A w licencji do Corela się zgodziłem, że nie będę bomby atomowej projektował przy jego pomocy =]

Pytam tylko, czy coś się zmieniło. Bo działało, a teraz nie, mimo, że inne programy też działają jak wcześniej.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Pola do edycji w build 2470
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 16, 2011, 16:37:15 pm »
Mówię tylko, że używając darmowe skiny (nieoryginalnie podpięte pod system operacyjny) nikt nie da Ci gwarancji, że będą działać poprawnie w programach. Czy coś się zmieniło? Co nightly coś się zmienia. Kaworu zainstalujesz sobie UXThemePatch (lub inne badziewie na system 7) by sprawdzać niestandardowe skiny? Bardzo prosimy... haha... Wiesz wydaje mi się, że problem leży po stronie źle stworzonego skina, który jakoś dziwnie określa sobie border inputa, selecta itd.

Czy Ojciec wie gdzie problem leży? ;)

Patrz, u mnie działa, ale to może dlatego, że nie "upiększam" już pięknego i nie grzebię w systemie.



BTW. Checkbox wygląda u Ciebie jak Radio ^^ Ciekaw jestem czy Radio jest kwadratem ;d
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2011, 17:16:56 pm wysłana przez switalski.piotr »

Offline j000

Odp: Pola do edycji w build 2470
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 16, 2011, 18:48:13 pm »
Nie, radio z daleka widać, że jest okrągle :P Na 7 trzeba się trochę bardziej pomęczyć, triki z xp nie działają.

Chodzi o to, że działało jeszcze przed aktualizacją i w innych programach ciągle działa. I ważniejsze, że w tym samym momencie pola edycji w opcjach pluginów napisanych przez osoby inne niż Ojciec działają bez problemu.
Tylko pytam, czy komuś też coś takiego się stało. Czarna kreska zamiast ładnego cienia aż tak nie przeszkadza...

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Pola do edycji w build 2470
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 16, 2011, 18:53:15 pm »
No to Ojciec w takim razie musi się wypowiedzieć :] Pewnie coś spsuł przypadkiem.

Offline j000

Odp: Pola do edycji w build 2470
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 04, 2011, 14:04:39 pm »
I nic... Jak przestało działać tak nie działa... :(