K2T.eu :: Forum

WTW => Zgłaszanie Błędów => Pomoc => Błędy komunikatora => Wątek zaczęty przez: PelzaK w Października 24, 2009, 21:18:33 pm

Tytuł: okna komunikatora mrugają
Wiadomość wysłana przez: PelzaK w Października 24, 2009, 21:18:33 pm
Witam. Od jakichś 2 wersji lista kontaktów jak i okno rozmowy mruga, gdy akurat mam włączony film w bestplayerze. Mrugnięcie występuje w momencie gdy bestplayer zmienia sekundy w liczniku, oraz pojawiają się lub znikają napisy.
Mrugnięcie objawia się tak, że okno na ułamek sekundy znika i pojawia się ponownie. Czy ktoś może coś takiego zauważył? Jest to dosyć irytujące - nie muszę chyba opisywać jak bardzo... ;]
Tytuł: Re: okna komunikatora mrugają
Wiadomość wysłana przez: morrow w Października 29, 2009, 12:26:09 pm
jop umnie  w KMPlayer'ze jest to samo ;) ogólnie minimalizuje okna wtw i jest luz :)  ( czyżby directX  :>?? )
Tytuł: Re: okna komunikatora mrugają
Wiadomość wysłana przez: PelzaK w Października 30, 2009, 19:51:20 pm
Ale to nie jest rozwiązanie problemu, tylko obejście :). Podobnie też zauważyłem, że czasami okno rozmowy potrafi klacić w momencie przesuwania po ekranie - innym razem chodzi normalnie.

Z resztą, wystarczy okno przesunąć lekko i w momencie puszczania myszki widać jak całe okno się odświeża. Też to wygląda trochę irytująco... Panie władzo, zrób Pan coś :)
Tytuł: Re: okna komunikatora mrugają
Wiadomość wysłana przez: addqu w Listopada 03, 2009, 18:41:41 pm
Ja też o tym "mrugającym" (flicker ang.) oknie rozmowy podczas zmiany rozmiaru, minimalizacji/maksymalizacji, przesuwaniu. Okno programu czegoś takiego nie ma. Denerwujące to jest.
Tytuł: Re: okna komunikatora mrugają
Wiadomość wysłana przez: mimek w Listopada 07, 2009, 12:28:19 pm
Efekt nie występuje w przypadku stosowania AllPlayera (wersja bezinstalacyjna, w postaci jednego pliku).
W Bestplayerze niestety potwierdzam. AFAIR ten sam efekt występował w przypadku AQQ + Bestplayer.