Autor Wątek: Nie działa przesyłanie plików w GG i XMPP  (Przeczytany 3112 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szpon5

  • Narybek
  • *
Nie działa przesyłanie plików w GG i XMPP
« dnia: Maja 15, 2010, 18:24:37 pm »
Witam serdecznie, chciałem zgłosić, że przesyłanie plików w GG działa tylko w jedną stronę, a w XMPP nie działa w ogóle.
GG: działa tylko jeśli użytkownik z WTW przesyła do innego co ma GG. Natomiast w drugą stronę już nie.
XMPP (testowane na serwerze aqq.eu): Mój kolega ma AQQ 2 najnowszą wersję i również konto na aqq.eu. Nawzajem nie możemy sobie przesyłać żadnych plików.
Uwaga: w obydwóch przypadkach (GG i XMPP) kiedy nie można przesyłać pliku, to WTW się zawiesza i trzeba go awaryjnie wyłączać.

Szukałem takiego tematu, ale znalazłem jedynie o treści, że w Tlenie nie działa.

Offline Artemis Entreri

  • Narybek
  • *
Odp: Nie działa przesyłanie plików w GG i XMPP
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 16, 2014, 18:10:45 pm »
I od ponad 4 lat, oceniając po dacie postu powyżej nic się nie zmieniło, no ale śliiijcie ludzie pieniąse, błagaaam. . .  :/ Pomyśleć, że wysłałem dziadowi 9 zł, a temat jest olewany od tak długiego czasu.  Od tej pory będę hejtować WTW.  Dokładnie tak jest - jak się wysyła plik do kogoś kto używa GG to działa, a w każdej innej kombinacji już nie! Jak znajdę lepszy komunikator to nie omieszkam się podzielić tą wiedzą z użytkownikami WTW.  Pozdrawiam!

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Nie działa przesyłanie plików w GG i XMPP
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 18, 2014, 10:33:03 am »
Pomyśleć, że wysłałem dziadowi 9 zł, a temat jest olewany od tak długiego czasu.
Naaawet nie skomentuję.

Od tej pory będę hejtować WTW.
Baw się dobrze?

Jak znajdę lepszy komunikator to nie omieszkam się podzielić tą wiedzą z użytkownikami WTW.
Czyli, chwilowo nie masz lepszego, ale jak znajdziesz lepszy to drugie miejsce w kategorii "najlepszy komunikator" jest jakoś straszne?

A na deser - nowa nightly kompletnie zmienia sposób wysyłki plików na gadu, teraz idą przez dysk GG (czyli jak w oryginale) i problem z głowy (w sumie to tak sie nawet teoretycznie da przysyłać pliki z GG na XMPP). ;P

I jeszcze mały PS: Do wysyłania plików najlepiej używać wtyczki do Dropboxa/OneDrive, bo w sumie to to zawsze działa, na wszystkich sieciach. W wysyłaniem plików "w protokole" jest czasem tyle punktów "nie działa gdy cośtam", że no... lepiej używać jw. Plus, nie trzeba czekać na to kiedy odbiorca plik odbierze, czy odbierze, ot po prostu zostawisz mu plik i problem z głowy. ;P