Autor Wątek: Kopiowanie do schowka  (Przeczytany 1982 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vlr

  • Gość
Kopiowanie do schowka
« dnia: Września 27, 2009, 20:24:09 pm »
Zauwazylem, ze jak pisze cos w oknie rozmowy i nacisne Ctlr+C to kopiuje caly wpisany tekst bez koniecznosci zaznaczania. Ciekawa funkcja, ale jak zaznacze kawalek wpisanego tekstu i nacisne Ctrl+C to dalej kopiuje sie caly tekst, a nie tylko zaznaczona czesc. Wszystko jest ok jesli zaznaczony tekst klikne myszka i wybiore 'Kopiuj'.
Nie wiem czy to bug czy zamierzenie, ale mysle, ze wygodnie byloby miec mozliwosc skopiowania czesci tekstu uzywajac klawiatury.
Dla informacji uzywam WTF (AMD64) - Kompilacja 900 na Windows 7 64bit (nie wiem czemu uaktualnilo do AMD64 skoro mam Intela).

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Kopiowanie do schowka
« Odpowiedź #1 dnia: Września 27, 2009, 20:31:48 pm »
Zauwazylem, ze jak pisze cos w oknie rozmowy i nacisne Ctlr+C to kopiuje caly wpisany tekst bez koniecznosci zaznaczania. Ciekawa funkcja, ale jak zaznacze kawalek wpisanego tekstu i nacisne Ctrl+C to dalej kopiuje sie caly tekst, a nie tylko zaznaczona czesc. Wszystko jest ok jesli zaznaczony tekst klikne myszka i wybiore 'Kopiuj'.
Zobaczym;


(nie wiem czemu uaktualnilo do AMD64 skoro mam Intela).
Bo Intel instrukcje 64bit ma od AMD (i ta architektura zwie się własciwie AMD64 ;P);