Autor Wątek: [Win7 x64] Błąd przy uruchomieniu WTW  (Przeczytany 2398 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anubis

  • Senior Developer
  • Młodzież
  • *
[Win7 x64] Błąd przy uruchomieniu WTW
« dnia: Czerwca 20, 2012, 07:05:06 am »
hia. Co to za dywersja? :>
Włączam dziś wtw po udpate (kompilacja: 3377). Włączam status GG inny niż "niedostepny" i widzę info, że na 95% to wtwRadio. Jak to wtwRadio? Jakiś dowód? Skąd to założenie o poprawności update, a błędu wtyczki?

OKej. Wyłączam radio. Program nadal zalicza crash ale tym razem z prośbą o wysłanie raportu.
Naprawdę rewelacja podejście do problemów i skutecznie zachęca do udostępniania czegokolwiek.
Jeśli masz wątpliwości... wal serią.

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
[Win7 x64] Błąd przy uruchomieniu WTW
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 20, 2012, 07:12:03 am »
Chciałem włączyć dzisiaj wtw zastała mnie nie miła niespodzianka:

http://img268.imageshack.us/img268/7451/wtwblad.png

Rozumiem że jest to jakaś forma zmuszenia użytkownika do ręcznej instalacji? Jeśli tak to jest to chore. Podobnie miałem w domu z tym że miałem wyłączone aktualizacje. Dopiero po ręcznej aktualizacji wszystko śmigało i bynajmniej nie jest to wina wtyczki sounds tak jak komunikat sugeruje bo po aktualizacji wszystko normalnie śmiga. Od czasu przejęcia wtw przez spółkę coraz bardziej traci w moich oczach bo takie kwiatki wychodzą ...
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline artmin

  • Narybek
  • *
Odp: [Win7 x64] Błąd przy uruchomieniu WTW
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 20, 2012, 09:36:13 am »
Mi też wywala się , podejrzenie padło na wtyczke archStatusLog ale pomimo jej wyłączenia problem nadal występuje.
System ten sam - Win7 x64.

Offline ludek

  • Narybek
  • *
Odp: [Win7 x64] Błąd przy uruchomieniu WTW
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 20, 2012, 10:10:33 am »
Ja mam jeszcze lepiej, wszystko działało do wczoraj. Dzisiaj nie chce się odpalić, komunikator wywinął orła. Jak chce wysłać raport ze zrzutem to pisze, że wersja stara (a jest ostatnia nightly).

Zawsze trzymam ostatnią kopie WTW, która działała. Próbuję ją odpalić i nic, tez błąd z uruchomieniem. Wygląda to taj, jakby błąd powodowany był czymś zewnętrznym.

Edit:
Tak jak myślałem, problemem jest protoGG.plug. Po usunięciu z katalogu komunikator startuje, czekamy na łatkę.

Odp: Błąd komunikatora po update do 3377
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 20, 2012, 11:53:05 am »
Pozwolę sobie dodać swoje pięć groszy do wątku. Chyba coś nie tak jest z ostatnim update, bo odpala się update i wtw.exe się wyłącza, dochodzi do momentu update protokołu GG i magicznie wtw.exe się odpala mimo, że aktualizacja nie została w pełni przeprowadzona. Co jest grane?
PHP Freelancer
Webkrytyk - zobacz jak marnują się Twoje pieniądze w internecie!

Offline czolg

  • Narybek
  • *
Odp: Błąd komunikatora po update do 3377
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 20, 2012, 12:05:03 pm »
U mnie ten problem występował przy wersji 3366, problemy sprawia protogg. Ściągnięcie instalatora z wtw.im i nainstalowanie wersji 3377 na wcześniejszą rozwiązało problem.

Odp: Błąd komunikatora po update do 3377
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 20, 2012, 12:57:22 pm »
Dla mnie to niepojęte. Przed aktualizacją zmodyfikowało już numerek wersji i lol... Pojawia się proces update to gasi klienta i wali update plików i dopiero potem uruchamia wtw.exe. Tak powinno być więc zastanawiam się jakim cudem wtw.exe magicznie samo się odpaliło. Całkowicie wbrew logice.
PHP Freelancer
Webkrytyk - zobacz jak marnują się Twoje pieniądze w internecie!

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Błąd komunikatora po update do 3377
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 20, 2012, 14:05:01 pm »
Uaktualnijcie ręcznie.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: [Win7 x64] Błąd przy uruchomieniu WTW
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 20, 2012, 14:06:32 pm »
Ostatnia nightly jest starsza niż ostatnia stabilna, która wyszła tylko po to by ten błąd poprawić. Tylko, że z uwagi na naturę tego błędu, czasem AU nie działa poprawnie i trzeba ręcznie uaktualnić.

Offline ludek

  • Narybek
  • *
Odp: [Win7 x64] Błąd przy uruchomieniu WTW
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 20, 2012, 15:06:59 pm »
Luz, AU zadziałało, właśnie mnie to zdziwiło, bo nie było żadnego wyjaśnienia co AU zawiera (co nowego/co poprawia). Myślałem, że nightly zawsze najświeższa więc nie robiłem aktualizacji. No ale ktoś w podobnym poście pisał, żeby ściągnąć ostatnią stabilną - teraz działa bez problemu.