Autor Wątek: Czcionka w oknie rozmowy  (Przeczytany 1640 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline przemoc239

  • Narybek
  • *
Czcionka w oknie rozmowy
« dnia: Czerwca 19, 2013, 12:46:14 pm »
Witam
Po ostatniej aktualizacji nightly (3732 0. 9. 12. 3732) czcionka w oknie rozmowy zmniejszyła się i ma inny styl.  Używam motywu Risa Project, w którym od momentu zainstalowania, nic nie zmieniałem.  Próbowałem zmienić rozmiar z "11" na "12" w Chattheme. html, we wszystkich znacznikach "font-size", co jednak powiększyło ją za bardzo i wyglądało okropnie.  Przeinstalowanie motywu nic nie dało, nie zagłębiałem się w język programu, więc nie do końca wiem, co mogło się stać, proszę o pomoc.
Z góry dziękuję,
Pozdrawiam

Offline zhvir

Odp: Czcionka w oknie rozmowy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 19, 2013, 16:05:42 pm »
sprawdź w zaawansowanych jaki jest silnik okna rozmowy, spróbuj przestawić w trident na htmlayout lub odwrotnie
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline przemoc239

  • Narybek
  • *
Odp: Czcionka w oknie rozmowy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 19, 2013, 20:53:52 pm »
Nic to nie daje.  Miałem ustawiony domyślny, czyli z tego co widzę - trident.  Jak dam HTMLayout, w okienku rozmowy robi się duży biały kwadrat i nie widać nic oprócz urwanych pasków z motywu.
Zaznaczę, że otwierając ChatTheme. html Chromem, otwiera mi wygląd taki, jaki powinien, czyli to raczej nie jest problem z motywem. .

Offline zhvir

Odp: Czcionka w oknie rozmowy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 19, 2013, 20:58:21 pm »
no to winić nightly
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline przemoc239

  • Narybek
  • *
Odp: Czcionka w oknie rozmowy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 19, 2013, 21:13:52 pm »
Zauważyłem jeszcze, że podczas scrollowania, okienko klatkuje.  Uczucie, jak na starej windzie.  Mam rozumieć, że aktualizacja powinna to naprawić? Bo raczej zmiana motywu nic nie da, wg mnie

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: Czcionka w oknie rozmowy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 21, 2013, 04:57:50 am »
Właśnie od zmiany motywu zacznij
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą