Autor Wątek: Błędy z nightly  (Przeczytany 159013 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #720 dnia: Lipca 26, 2012, 08:04:33 am »
Przy nowej funkcji informacji o linkach nie wiem dlaczego, ale po wpisaniu "news" w infobota pokazuje podgląd tylko dla 2 ostatnich. Pierwsze 10 bez zmian... czy to wymaga, by np link miał jaką wartość (title idp)?

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #721 dnia: Lipca 26, 2012, 09:52:02 am »
Ten ctrl+r naprawcie! Przy włączonej opcji restartowania za pomocą tego skrótu nie da się go używać w innych programach np. w IrfanView

Offline zhvir

Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #722 dnia: Lipca 26, 2012, 16:22:44 pm »
Muminosławie coś ci się chyba pomyliło, wtw nie posiada skrótu klawiszowego ctrl+R
a problemy z wtyczkami zgłaszamy w odpowiednim dziale w odpowiednim wątku
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #723 dnia: Lipca 26, 2012, 17:36:33 pm »
zhvir wiem, zgłaszałem to już mrg, ale to jest cytat z jego wypowiedzi z 30 czerwca, więc tutaj także się o to upominam ;)

Cytuj
będzie poprawione ;p jeśli Kaworu poprawi to co mu zgłosiłem ;p

Offline igor

  • Młodzież
  • **
  • ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #724 dnia: Lipca 26, 2012, 17:45:40 pm »
Ale to nie jest temat od tego...

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #725 dnia: Lipca 27, 2012, 06:32:34 am »
Nie wiem, czy to jest błąd, czy zamysł autora, ale w najnowszej Nightly nie wyświetla w rozmowie własnej nazwy tylko są 3 gwiazdki.
Do tej pory było tak:

godzina_wypowiedzi Piotr (w moim wypadku) (dwukropek) : treść_wiadomości

Jest:

godzina_wypowiedzi *** (trzy gwiazdki) (dwukropek) : treść_wypowiedzi

u rozmówcy bez zmian, czyli: godzina_nazwa_dwukropek_treść wiadomości




Edit: 14:00 27.07 nowa nightly już to poprawiła ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2012, 11:59:14 am wysłana przez Muminoslaw »

Offline mirtin

  • Narybek
  • *
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #726 dnia: Sierpnia 02, 2012, 19:58:38 pm »
Ja nie wiem czy pisane już wcześniej czy nie, ale ostrzegam, że downgrade z nightly na stabilną powoduje błędy z zapisem do archiwum (może przez aktualizację do nowszej wersji bazy).

Offline zhvir

Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #727 dnia: Sierpnia 02, 2012, 20:09:48 pm »
ale tu zgłaszamy błędy wersji nightly, prawda? a że akurat błąd o którym piszesz wersja nightly poprawiła to oczywiste jest że downgrade ponownie zainstaluje ci błąd znany ze stabilnej wersji
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline BarThu

  • Narybek
  • *
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #728 dnia: Października 22, 2012, 12:12:54 pm »
Witam,

Przeglądałem nightly pod kątem importu archiwum tlenu bo aktualna wersja stabilna wyświetla mi chińskie krzaki. Sprawdzałem kilka ostatnich wersji nightly, w tym aktualną nightly-20121020-2. Korzystam z Win7 Pro x64.

Import do wersji 6 włącznie nie pokazuje w ogóle okienka OpenFileDialog.

Import do wersji 7 oraz od wersji 7 importują treści wiadomości poprawnie ale brak informacji o rozmówcy i wygląda to tak:



Pewnie już bym się przeniósł z tlenu jakbym mógł zaimportować archiwum.

Pozdrawiam
BT

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #729 dnia: Października 28, 2012, 08:03:17 am »
W najnowszej nightly zauważytłem samoczynne przechodzenie GG ze stanu niewidoczny na widoczny. Nie wiem w jaki sposób "powtórzyć" czynność. Po prostu siedzę sobie na niewidocznym, a po jakimś czasie orientuję się. że ikonka GG świeci mi jako "dostępny". Bardzo często jest też tak przy wznawianiu połączenia., np. stracę połączenie z netem (restart automatyczny modemu) i wznowienie połączenia powoduje przejście GG na widoczny (pozostałe sieci wskakują na poprzedni stan, czyli niewidoczny). Czy ktoś zauważył u siebie ten błąd?

Offline ba2

  • Live Chat Support
  • Młodzież
  • *
  • #wtw Live Chat Resident
    • #wtw @ QuakeNet^IRC
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #730 dnia: Października 28, 2012, 14:30:43 pm »
Ostatnie dwie ntly (z wcześniejszymi nie sprawdzałem) samoczynnie zmieniają kolor belek grup na liście kontaktów.
#wtw Live Chat Resident

Offline zzaless

  • Narybek
  • *
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #731 dnia: Października 31, 2012, 17:57:22 pm »
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2012, 18:42:18 pm wysłana przez Vimes »

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #732 dnia: Listopada 01, 2012, 06:54:54 am »
W ogóle to jakoś nie działa, poza tym, co opisałem wyżej, aktualnie zauważyłem jeszcze że przy przejściu ze stanu niedostępny na stan niewidoczny gg automatycznie wskakuje na dostępny (widoczny)

Offline bugmenot

  • Młodzież
  • **
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #733 dnia: Listopada 05, 2012, 20:10:56 pm »

Offline kruca

  • Narybek
  • *
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #734 dnia: Listopada 19, 2012, 09:38:30 am »
Mam poważny problem z najnowszą nightly.  Tyle lat z komputerami i jeszcze się nie nauczyłem żeby robić backup wszystkiego.  :( Sytuacja wygląda tak: nightly-20121116-1 - zainstalowana na najnowszej stabilnej, nie działają mi konta na gg.  Przykładowe info z konsoli: [112319::GGPR] Unknown packet received :: T:9D, L:46
[112319::GGPR] Unknown packet received :: T:9B, L:32
[112319::GGPR] Unknown packet received :: T:9D, L:46
[112319::GGPR] Unknown packet received :: T:9B, L:32

Powróciłem więc do stabilnej, gg działa jak powinno ale nie zapisuje nic do archiwum.  Przy każdej wiadomości dostaję okno z komunikatem że nastąpił bład zapisu.  Optymalizacja archiwum nie pomogła.  W tej chwili albo działa zapisywanie do archiwum (nightly) albo gg (stabilna).  Jest jakaś możliwość zaimportowania archiwum do stabilnej?

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #735 dnia: Listopada 26, 2012, 15:53:45 pm »
Najnowsza nightly, gadam sobie z kims z GG, nagle jego kontakt znika z listy, a nazwa kontaktu zamienia się na numer o_O Ktoś może potwierdzić?



Zagaduję do kontaktu i w momencie, kiedy on odpisuje, tak jakby znika z listy, znika jego nazwa i całość zachowuje się, jakby zagadał kontakt z poza listy

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #736 dnia: Listopada 26, 2012, 16:29:44 pm »
opowieść o tym jak zdalny pulpit może iść w parze z seksem ;)

Offline dragi

Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #737 dnia: Listopada 26, 2012, 19:49:33 pm »
W najnowszej nightly mam cyrki z kontaktami gg.  Jeden kontakt będący w ulubionych i przypisany go grupy kontakty co chwilę przeskakuje do Kontakty spoza listy i wyświetla się bez nazwy, sam numer, inny natomiast wyświetla się na liście kontaktów gdzie jego nazwa to numer gg a po otwarciu okna rozmowy jest prawidłowa nazwa. Zaobserwowałem to na 2 kontaktach.
kocham Cie, kocham, obsesyjna mantra...

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #738 dnia: Listopada 27, 2012, 14:39:25 pm »
Nowa nightly to powinna poprawić.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Błędy z nightly
« Odpowiedź #739 dnia: Listopada 29, 2012, 15:20:35 pm »
Od jakiegoś czasu obserwuję, że pomimo zapisanych zdefiniowanych opisów, nie zapamiętuje ich.







Natomiast po kliknięciu w "Zarządzanie opisami" i otwarciu nowego okna, wszystko wydaje się w porządku i kliknięcie w interesujący nas opis wyświetla się to, co powinno.

« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2012, 06:28:52 am wysłana przez Muminoslaw »