K2T.eu :: Forum
WTW => Zgłaszanie Błędów => Pomoc => Błędy komunikatora => Wątek zaczęty przez: Zuko w Lipca 29, 2010, 08:39:13 am
-
A więc jak w temacie, WTW "wywija orła" podczas wysyłania plików gdy:
- Osoba odbierająca dość szybko nie potwierdzi "chęci" odebrania pliku - program tworzy cała masę okienek z prośbą o potwierdzenie co w konsekwencji prowadzi do "krasza"
- Jeżeli osoba wysyłająca anuluje wysyłanie (przed tym jak odbierająca potwierdzi) - bardzo często połączenie z gg zostaje zerwane (po prostu status zmienia się na niedostępny)
- A i powinny "wyskakiwać" jakieś powiadomienie że ktoś chce Ci wysłać plik (coś jak XXX pisze wiadomość), w tej chwili tego nie widać, potwierdzenie "czeka" gdzieś pod spodem tworzy wiele okienek i... się dzieje to co opisałem wyżej.
- Znajomy pisał że nie zapamiętuje mu wybranego katalogu (po restarcie wtw) do którego chce odbierać pliki (sam nie sprawdzałem)
Request (żeby nie pisać kolejnego tematu):
- Wysyłanie plików po "wrzuceniu" ich w okno rozmowy
info: wtw kompilacja 1857, windows 7 x64/32
-
dla myślników
1 (już zgłoszone), 2, 3, 5 zapraszam tutaj, najszybciej zostanie ruszone ;) http://bugtraq.k2t.eu (http://bugtraq.k2t.eu)
myślnik 4 trzeba potwierdzić
-
Żebyś nie tworzył przypadkiem nowego zgłoszenia: http://bugtraq.k2t.eu/view.php?id=1021