Autor Wątek: Błędy w nagłówkach  (Przeczytany 3492 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dziaddu

  • Młodzież
  • **
Błędy w nagłówkach
« dnia: Stycznia 22, 2009, 19:10:13 pm »
wtwLog.h ma na końcu jakieś śmieci (#endifterpret_cast, jakiś NULL i zamknięcie klamry, która wcześniej nie była otwierana).

A poza tym już mi się to API nie podoba. Próbowałem skompilować "nic" (przepuścić nagłówki przez kompilator, żeby ustalić co trzeba załączyć) i trafiłem na niefajne wcscpy_s. Wygooglałem sobie takie info:
Cytuj
Note that the _s functions are non-standard, and not portable to other compilers or platforms. Only use them if portability is not a concern.
A ja chciałbym, żeby to się kompilowało pod MinGW ;) Przeszkadzają w tym jeszcze CString (MFC) i _inline (podkreślniki powinny być 2, albo wcale, inaczej kompilatorowi się coś nie podoba).

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Błędy w nagłówkach
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 22, 2009, 19:55:06 pm »
Cytat: "Dziaddu"
wtwLog.h ma na końcu jakieś śmieci (#endifterpret_cast, jakiś NULL i zamknięcie klamry, która wcześniej nie była otwierana).
Dziwne, u mnie nic takiego nie występuje, mozeplugin do nsisa zle rozpakowuje pliki. I znow wszystkobedemusialrobicsam.

Cytat: "Dziaddu"
A poza tym już mi się to API nie podoba. Próbowałem skompilować "nic" (przepuścić nagłówki przez kompilator, żeby ustalić co trzeba załączyć) i trafiłem na niefajne wcscpy_s.
Usuń "_s",działa dokładnie tak samo (-parametr długości). A tak poza tym, to mój błąd, pozbyłem się tego drobnego szczegółu.

Cytat: "Dziaddu"
A ja chciałbym, żeby to się kompilowało pod MinGW ;) Przeszkadzają w tym jeszcze CString (MFC) i _inline (podkreślniki powinny być 2, albo wcale, inaczej kompilatorowi się coś nie podoba).
Fixed. W sumie wciąż się zastanawiam skąd w api wział sie CString ;P

Offline Smartek

  • Młodzież
  • **
Re: Błędy w nagłówkach
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 22, 2009, 19:56:53 pm »
To Dziaddu, czym nas uszczęśliwisz? :-P
Może... po prostu... się mylę?

Offline Wojciech

  • Narybek
  • *
Re: Błędy w nagłówkach
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 22, 2009, 20:21:51 pm »
Ja chce manager zarządzania stylami :)

Offline Dziaddu

  • Młodzież
  • **
Re: Błędy w nagłówkach
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 22, 2009, 20:25:57 pm »
Dzięki za szybkie rozpatrzenie sprawy ;)

Co do uszczęśliwiania innych, to prawie każda moja wtyczka była robiona na mój własny użytek. Jeśli czegoś nie potrzebuję, to tego nie używam, więc później nie chce mi się tego aktualizować (patrz: wtyczka do obsługi Blimpa, czy jak to się na Gronie nazywało), więc będę uszczęśliwiał Was tylko takimi ficzerami, jakich mi samemu brakuje, albo uznam za przydatne - a zacznę od dźwięków :]

Taki manager chyba nie będzie prosty :P I nie chce mi się go pisać. A tak w ogóle to może by jakiś temat z propozycjami założyć, żeby bałaganu nie robić?

Offline raider

  • Narybek
  • *
Re: Błędy w nagłówkach
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 22, 2009, 20:28:57 pm »
Ale tvt czy obsługe czató tlenowych gdybyś zrobił to byłoby miło :D

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Błędy w nagłówkach
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 22, 2009, 20:32:54 pm »
A ja ma wrazenie, ze wywale to co zrobiłem w ramach obsługi czatów tlenowych z wtyczki tlenowej i wrzucę jak browser xmpp do osobnej wtyczki ;p