K2T.eu :: Forum

Specjalne => API/SDK => Wątek zaczęty przez: raczman w Grudnia 25, 2011, 14:04:14 pm

Tytuł: [wtw-fb-notif] Notyfikacje z Facebooka
Wiadomość wysłana przez: raczman w Grudnia 25, 2011, 14:04:14 pm
Plugin na razie wyświetla nie przeczytane notyfikacje (sprawdza co minutę) i urodziny znajomych (raz, po włączeniu). Po kliknięciu na notyfikację, w domyślnej przeglądarce otwiera się strona fejsbóga. Jako że plugin nie jest gotowy, i ma on do czynienia z danymi osobowymi, podaję tylko link do repozytorium z kodem. Do kompilacji potrzebny jest VS2010.

https://github.com/raczman/wtw-fb-notif (https://github.com/raczman/wtw-fb-notif)

Nie jestem kozakiem w kodzenie, więc jak znajdziecie jakiś błąd to napiszcie, albo strzelcie pull request.

Administrator Comment ponieważ to co wrzuciłeś jest kompletnie nieprzydatne dla zwykłego usera wątek ląduje w dziale api/sdk
Tytuł: Odp: [wtw-fb-notif] Notyfikacje z Facebooka
Wiadomość wysłana przez: switalski.piotr w Grudnia 26, 2011, 03:00:17 am
nop... skompiluj to mistrzu, doprowadz do ladu i dzialaj na rzecz uzyszkodnikow WTW. program ma wielka popularnosc ale zbyt malo developerow! dzialaj, staraj sie i pisz wtyczki, ktorych nie ma... lista dluga ^^
Tytuł: Odp: [wtw-fb-notif] Notyfikacje z Facebooka
Wiadomość wysłana przez: raczman w Grudnia 26, 2011, 10:43:21 am
Muszę jeszcze ogarnąć parę rzeczy zanim to będzie zdatne do użytku przez normalnego użyszkodnika, dodać konfigurację, jakieś proste grafiki do notyfikacji (o ile dowiem się jak to zrobić, dokumentacja nie jest zbyt bogata).

https://github.com/raczman/wtw-fb-notif/downloads Tutaj jest coś co można nazwać wersją poglądową. Sam tego używam, ale nie ręczę za cudze maszyny.